Захворіло у світі
95,051,894
Померло у світі
2,031,599
Вилікувалось у світі
52,352,854
Захворіло в Україні
1,163,716
Померло в Україні
20,869
Вилікувалось в Україні
871,196
Укрпошта запустила програму чартерних рейсів до США

Укрпошта запустила програму чартерних рейсів до США

Програма має забезпечити доставку експортних відправлень до США

Укрпошта запустила програму чартерних рейсів до США
Фото: фейсбу-сторінка Укрпошти

Національний поштовий оператор «Укрпошта» у партнерстві з авіакомпаніями Авіалінії Антонова та Windrose Airlines запустили програму чартерних рейсів до США для безперебійної доставки експортних відправлень.
Про це повідомили в пресслужбі поштового підприємства.

«30 жовтня у Борисполі Укрпошта у партнерстві з авіакомпаніями Авіалінії Антонова та Windrose Airlines відправила до США перший літак Ан-124 «Руслан», який сьогодні вже приземлився у Нью-Йорку. У наступні місяці компанія у партнерстві з авіакомпанією Windrose Airlines щотижня запускатиме літаки різної конфігурації, відповідно до потреб українських експортерів. Програма має забезпечити безперебійну доставку експортних відправлень до США у період закритих кордонів та скасованих авіарейсів», – повідомили в «Укрпошті».

Згідно з повідомленням, програма розв'яже проблеми з термінами доставки, спричиненими збільшенням вартості та скасуванням авіарейсів.

«США – це одна з ключових країн для українських експортерів. Перша відправка літаком Ан-124 «Руслан» з вантажною місткість 650 куб м дала можливість Укрпошті надіслати 125 тис. одиниць поштових відправлень українського малого та середнього бізнесу (140 млн грн у грошовому еквіваленті) однією погрузкою», – наголосили в «Укрпошті».

Зазначається, що пандемія та введення протикоронавірусних обмежень вплинули на роботу всіх компаній, у тому числі і пошти. Основною проблемою доставки стали розповсюджені зриви в міжнародних ланцюгах поставок, зокрема авіа.

«З початку року ми перевезли 3 млн кг експортних відправлень. Навіть враховуючи той факт, що вартість доставки авіашляхом для нас зросла у 4 рази, наші клієнти цього майже не помітили. Нова чартерна програма з регулярними рейсами дозволить нам забезпечити надійну доставку 75-80% експортних відправлень до США», – прокоментував генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

Як повідомлялося раніше, «Укрпошта» отримала 6,5 млрд гривень доходу за три квартали.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті