Захворіло у світі
93,900,264
Померло у світі
2,010,328
Вилікувалось у світі
51,747,005
Захворіло в Україні
1,154,692
Померло в Україні
20,686
Вилікувалось в Україні
857,183
Північна Корея будує два підводні човни, один з яких здатен запускати балістичні ракети

Північна Корея будує два підводні човни, один з яких здатен запускати балістичні ракети

В минулому місяці КНДР продемонструвала нову міжконтинентальну балістичну ракету

Північна Корея будує два підводні човни, один з яких здатен запускати балістичні ракети
фото www.flickr.com/photos/156678404@N02/27881039848

Північна Корея будує два нові підводні човни, в тому числі один, здатний стріляти балістичними ракетами. Про це заявив південнокорейський депутат після брифінгу за закритими дверима, проведеного Національною розвідувальною службою Південної Кореї, передає Reuters.

Видання зазначає, що КНДР має великий підводний флот, але тільки один експериментальний підводний човен, здатний нести балістичні ракети.

Як відомо, з 2006 року Північна Корея піддається санкціям Ради Безпеки ООН у зв'язку з її ядерною програмою і програмами балістичних ракет. Лідер КНДР Кім Чен Ин і президент США Дональд Трамп зустрічалися тричі з 2018 року, але не змогли досягти прогресу в зв'язку із закликами США до Пхеньяну відмовитися від ядерної зброї і вимогами Північної Кореї про припинення санкцій.

У липні 2019 року північнокорейські державні ЗМІ показали, як Кім Чен Ин оглядає великий нещодавно побудований підводний човен. Тоді країна не описала системи озброєння підводного човна, аналітики заявили, що видимі розміри судна вказують на те, що воно призначене для перевезення ракет.

Пізніше в тому ж році Пхеньян заявив, що успішно випробував нову БРПЛ з моря, а в минулому місяці продемонстрував нову конструкцію БРПЛ під час військового параду в столиці.

Нагадаємо: 10 жовтня під час параду на честь 75-річчя створення Трудової партії в Пхеньяні Північна Корея продемонструвала нову міжконтинентальну балістичну ракету.  Ракету віз найбільший транспортний засіб для перевезення такого вантажу з усіх показаних КНДР раніше, у нього було 22 колеса. Загалом під час заходу країна представила в цілому 76 міжконтинентальних балістичних ракет дев'яти різних типів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті