Захворіло у світі
98,782,736
Померло у світі
2,121,681
Вилікувалось у світі
54,482,189
Захворіло в Україні
1,191,812
Померло в Україні
21,861
Вилікувалось в Україні
947,514
Uber і Lyft виграли битву за своїх водіїв у Каліфорнії

Uber і Lyft виграли битву за своїх водіїв у Каліфорнії

Компаніям вдалось домогтися виключення із законів штату та не класифікувати водіїв як співробітників

Uber і Lyft виграли битву за своїх водіїв у Каліфорнії
фото www.flickr.com/photos/stockcatalog/40136051624/

Компаніям Uber Technologies., Lyft і DoorDash вдалося домогтися виключення із закону штату Каліфорнія, який вимагає від них рекласифікувати більшість своїх водіїв в якості співробітників.

Як повідомляє Bloomberg, рішення про рекласифікацію, раніше винесене судом нижчої інстанції, було підтверджено наприкінці жовтня апеляційним судом Каліфорнії.

Низка компаній поряд з DoorDash, Postmates і Instacart зібрали понад $189 млн на голосування 3 листопада, зажадавши від виборців звільнити їх від рекласифікації. Жителі Каліфорнії голосуванням схвалили міру, яка звільняє компанії від дії закону, відомого як AB 5. Майже 58% виборців підтримують цю пропозицію проти 42% «проти».

Водії, що працюють в Uber, Lyft, DoorDash і інших компаніях галузі, отримають деякі нові корпоративні права, але все одно не зможуть скористатися перевагами і захистом при повній зайнятості. За деякими оцінками, це заощадить Uber і Lyft понад $100 млн на рік на витратах на працевлаштування.

Голосування стало найдорожчим референдумом в історії Каліфорнії. Затвердження заходів означає, що гіг-компанії (зможуть продовжувати використовувати незалежних підрядників для підтримки своїх послуг. Працівники отримають новий набір пільг, таких як медичне страхування і мінімальний погодинний дохід, заснований на кількості активних робочих годин, за винятком годин, витрачених на очікування клієнта.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті