VW перетворить грецький острів в центр зеленої мобільності

VW перетворить грецький острів в центр зеленої мобільності

Автовиробник надасть електромобілі, зарядні станції і послуги по спільному використанню автомобілів на острові Астипалея

VW перетворить грецький острів в центр зеленої мобільності
фото www.flickr.com/photos/[email protected]/39801552621

Volkswagen запустить пілотний проєкт кліматично нейтральної мобільності на грецькому острові Астипалея в східній частині Егейського моря в межах зусиль німецького автовиробника з випуску електромобілів і скорочення викидів.

Як повідомляє Bloomberg, з цією метою існуюча транспортна система на острові буде переведена на електромобілі, які будуть заряджатися за рахунок відновлюваних джерел енергії.

«Наша довгострокова мета – кліматично нейтральна мобільність для всіх», – йдеться в заяві генерального директора VW Герберта Дісса. Проєкт розрахований на шість років.

В основі проєкту лежить абсолютно нова передова транспортна система з послугами цифрової мобільності, включаючи повністю електричну цілорічну послугу спільного використання транспорту, призначену для виведення на новий рівень обмеженого в цей час місцевого автобусного сполучення.

«Астипалея може стати і стане моделлю сталого розвитку не тільки на національному, а й на європейському та глобальному рівні», – сказав прем'єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс. За його словами, це може служити прикладом того, як невеликі спільноти можуть отримати вигоду з розв'язання всіх проблем за допомогою нових рішень.

На острові автовиробник замінить близько 1500 автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння на 1000 електричних моделей, включаючи новий компактний кросовер ID.3 і кросовер ID.4, а також електричні скутери іспанського бренду Seat і електричні велосипеди. Поліцейські машини і автівки для іншої місцевої влади також будуть електрифіковані.

Греції необхідно залучити інвестиції, щоб оговтатися від десятирічної боргової кризи, яка призвела до падіння економічного виробництва приблизно на 25%. Очікується, що в цьому році економіка скоротиться більш ніж на 8% через пандемію. Хоча очікується, що безробіття впаде до 18,6% з майже 30% на піку кризи, цей рівень залишається найвищим в Європі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло