Суди скасували претензії податківців до Fozzy Group на 1,4 млрд грн

Суди скасували претензії податківців до Fozzy Group на 1,4 млрд грн

Офіс великих платників податків подав апеляційну скаргу

Суди скасували претензії податківців до Fozzy Group на 1,4 млрд грн
Фото: фейсбук-сторінка «Сільпо»

Шостий апеляційний адмінсуд відкрив апеляційне провадження за скаргою Офісу великих платників податків ДПС на рішення Київського окружного адмінсуду від 07.07.2020 (в справі №810/4427/18), яким було задоволено позов ТОВ «Фоззі-Фуд» і скасовано низку вимог і податкових повідомлень-рішень. Про це повідомляє Finbalance з посиланням на матеріали справи.

Зокрема суд скасував нарахування суми єдиного соцвнеску на 251,1 млн грн, застосування штрафних санкцій на 125,8 млн грн за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску, збільшення суми грошового зобов`язання з ПДВ на 796,8 млн грн (у т.ч. 159,4 млн грн штрафних санкцій) тощо.

ТОВ «Фоззі-Фуд» пов’язане з Fozzy Group (контролює супермаркети «Сільпо», гіпермаркети «Фоззі», магазини «Фора»), яка належить Володимиру Костельману, Роману Чигіру, Олегу Сотникову (вони є в т.ч. акціонерами банку «Восток»). У держреєстрі кінцевим бенефіціаром ТОВ «Фоззі-Фуд» вказаний Сергій Попович.

Як повідомлялося раніше, Окружний адмінсуд м. Києва задовольнив позов ТОВ «Сільпо-Фуд» до Офісу великих платників податків ДПС (у справі №640/10263/20) та скасував податкові повідомлення-рішення на 230 мільйонів гривень. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло