Австрійська Swarovski скоротить близько 6 000 співробітників

Австрійська Swarovski скоротить близько 6 000 співробітників

Рішення продиктовано зниженням попиту на продукцію Swarovski та планами реструктуризації

Австрійська Swarovski скоротить близько 6 000  співробітників
фото DR

Австрійський виробник ювелірних виробів Swarovski готується до реалізації кардинального плану щодо реструктуризації компанії, пише Fashion Network.

В рамках реструктуризації Swarovski розраховує скоротити 6000 робочих місць, що становить більше ніж 20% всього штату компанії.

Також будуть закриті 3000 бутиків. Відзначається, що акціонери вже підтримали плани щодо кардинальних змін австрійської групи, які стануть найграндіознішими за всю історію її існування.

Наприкінці червня 2020 року компанія повідомила про скорочення на глобальному рівні 600 робочих місць (200 в історичній штаб-квартирі Swarovski в Ваттенсі, неподалік від Інсбрука).

Це рішення було продиктовано зниженням попиту на продукцію Swarovski в Сполучених Штатах і Азії. Восени компанія скоротила ще 1000 робочих місць в Тіролі, обгрунтувавши це зростаючим тиском конкуренції і пандемією.

Відзначається, що загалом у Swarovski працює 34 500 осіб. Виробництва Swarovski знаходяться в Австрії, Індії, Таїланді, В'єтнамі, Сербії та США. Продукція компанії продається в 170 країнах.

Раніше повідомлялося, що Pandora закриє на карантин майже кожен свій п'ятий магазин.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло