Норвезька влада вирішила більше не підтримувати свого авіаперевізника Norwegian Air

Норвезька влада вирішила більше не підтримувати свого авіаперевізника Norwegian Air

Друга за величиною авіакомпанія Скандинавії ще влітку попереджала, що у неї закінчаться кошти в І кварталі 2021 року без додаткової допомоги

Норвезька влада вирішила більше не підтримувати свого авіаперевізника Norwegian Air
фото www.flickr.com/photos/burmarrad/49929259587

Уряд Норвегії вирішив не буде надавати додаткову фінансову підтримку Norwegian Air, яка сильно постраждала від пандемії коронавірусу. Про це йдеться в заяві Міністерства промисловості і Міністерства транспорту, передає Reuters.

Norwegian Air є другою за величиною авіакомпанією Скандинавії, і третім за розміром флоту і обсягами перевезень лоукостом Європи.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Норвезький авіаперевізник, який зупинив більшу частину свого флоту, заявив ще в серпні, що у нього закінчаться гроші в І кварталі 2021 року, якщо він не зможе отримати нові кошти, і провів переговори з урядом в надії заручитися підтримкою.

«Те, що уряд вирішив відхилити запит на виділення коштів, викликає розчарування і схоже на «удар в живіт» для всіх в Norwegian», – сказав генеральний директор лоукоста Якоб Шрам.

Кредитори і орендодавці взяли під свій контроль авіакомпанію в травні за допомогою фінансової допомоги, яка дозволила їй отримати гарантовані державою позики в розмірі 3 млрд норвезьких крон ($329 млн) і, таким чином, запобігти краху.

Скандинавський перевізник SAS є основним конкурентом в Норвегії, а угорська компанія Wizz Air нещодавно відкрила в країні декілька внутрішніх маршрутів.

Компанія заявила, що додаткове фінансування може надійти від продажу літаків, конвертації більшого обсягу боргу в акціонерний капітал або від його власників і уряду Норвегії.

Нагадаємо: раніше цього місяця найбільший азійський авіаперевізник Singapore Airlines зазнав наймасштабнішого збитку за квартал, що завершився 30 вересня. Компанія відзвітувала про збитки в $1,7 млрд, при тому, що той же період минулого року був для перевізника прибутковим – він тоді заробив $70,1 млн.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло