Захворіло у світі
95,051,894
Померло у світі
2,031,599
Вилікувалось у світі
52,352,854
Захворіло в Україні
1,163,716
Померло в Україні
20,869
Вилікувалось в Україні
871,196
Україна пропонує Казахстану перейти на систему обміну цифровими дозволами

Україна пропонує Казахстану перейти на систему обміну цифровими дозволами

Для покращення умов перевезення вантажів

Україна пропонує Казахстану перейти на систему обміну цифровими дозволами
фото: facebook.com/vladyslav.kryklii

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій на зустрічі із заступником прем'єр-міністра Казахстану Романом Скляром запропонував перейти на систему обміну цифровими дозволами між країнами. Про це він заявив під час офіційного робочого візиту у Казахстані, повідомляється на сайті Мінінфраструктури.

За словами Криклія, основним спільним завданням для України та Казахстану є створення комфортних конкурентних маршрутів і умов для перевезення вантажів з метою стимулювання їх обсягів.

«Тому він запропонував казахстанській стороні перейти на систему обміну цифровими дозволами на міжнародні вантажні автоперевезення, що сприятиме значному посиленню цієї співпраці. Подібні пілотні проєкти Україна також планує впроваджувати і з Польщею. Разом з цим, міністр підкреслив необхідність підвищення конкурентоспроможності коридору ТРАСЕКА через впровадження єдиного транзитного дозволу між країнами-учасницями проєкту», – йдеться у повідомленні.

Також Криклій заявив про зацікавленість України у розвитку взаємовигідного українсько-казахстанського співробітництва у сфері торгівлі і транспорту та зазначив про важливість продовження роботи із залучення додаткового вантажопотоку в напрямку Китай – Казахстан – Азербайджан – Грузія – Україна – країни Європи з використанням морських портів Чорного і Каспійського морів.

Нагадаємо: вантажообіг українського транспорту зменшився майже на 17%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті