Захворіло у світі
99,225,963
Померло у світі
2,129,597
Вилікувалось у світі
54,777,441
Захворіло в Україні
1,194,328
Померло в Україні
21,924
Вилікувалось в Україні
953,297
Опозиції не вдалось відправити Пашиняна у відставку

Опозиції не вдалось відправити Пашиняна у відставку

До цього опозиціонери давали Пашиняну часу на відставку до кінця дня, або вже 12 листопада вони пригрозила усунути його і його політичну команду від влади

Опозиції не вдалось відправити Пашиняна у відставку
фото www.flickr.com/photos/alexanyan/40728315185

Позачергове засідання парламенту Вірменії, скликане для розгляду питання про відставку прем'єр-міністра Нікола Пашиняна не відбулося через відсутність кворуму. Про це заявила опозиційний депутат парламенту Наїра Зограбян, передає «Інтерфакс».

«На засідання з'явилася тільки віцеспікер парламенту Лена Назарян. Інші депутати від правлячої фракції не прийшли на засідання», – сказала вона. 

Організатори мітингу з вимогою відставки Пашиняна закликали учасників демонстрації розійтися по домівках і чекати розвитку подій.

До цього опозиційні фракції парламенту Вірменії висунули вимогу, щоб Пашинян подав у відставку до кінця дня.

«Пропонуємо наступний варіант: сьогодні до 24:00 даємо Пашиняну час для відставки і до 24:00 час для проведення засідання парламенту», – процитувало слова представника партії «Дашнакцутюн» Ішхан Сагателян видання «Інтерфакс».

Він додав, що, якщо ця вимога не буде виконана, то опозиція 12 листопада вирішить питання «усунення Пашиняна і його політичної команди від влади».

Сагателян зазначив, що партії «Процвітаюча Вірменія» і «Світла Вірменія» зібрали необхідну кількість підписів для проведення позачергового засідання парламенту.

«На порядку денному засідання – відставка Пашиняна», – наголосив він.

Нагадаємо: протести в Єревані почалися в ніч на 10 листопада після того, як Пашинян спільно з лідерами РФ і Азербайджану прийняв тристоронню заяву про припинення вогню і перекидання миротворців у Нагірний Карабах, а також передачу ряду районів в регіоні Азербайджану. У Вірменії це було сприйнято як необґрунтоване рішення про капітуляцію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті