Коаліція критиків Google закликала антимонопольників ЄС зайняти жорсткішу позицію щодо компанії

Коаліція критиків Google закликала антимонопольників ЄС зайняти жорсткішу позицію щодо компанії

Група зі 165 компаній і галузевих органів з США, Британії та ЄС направили листа єврокомісару з питань конкуренції

Коаліція критиків Google закликала антимонопольників ЄС зайняти жорсткішу позицію щодо компанії
фото www.flickr.com/photos/scobleizer/4249731778/

Група з 165 компаній і галузевих органів закликали органи антимонопольного законодавства ЄС зайняти жорсткішу позицію щодо Google, заявивши, що американський техногігант несправедливо підтримує свої власні послуги при пошуку в інтернеті. Як повідомляє CNBC, до групи входять компанії з США, Великобританії та 21 країн ЄС.

У четвер коаліція направила спільного листа главі антимонопольного законодавства ЄС Маргрет Вестагер, в якому говорилося, що Google надає власним послугам преференційне розміщення в результатах пошуку і лунає заклик до негайних дій, щоб зупинити цю практику.

Своєю чергою, Google, «дочка» Alphabet, спростовує обвинувачення.

«Люди чекають, що Google надасть їм найбільш релевантні і високоякісні результати пошуку, яким вони можуть довіряти, – сказав представник Google. – Вони не очікують, що ми надамо перевагу певним компаніям або комерційним конкурентам перед іншими або припинимо запускати корисні послуги, які створюють більший вибір і конкуренцію для європейців».

За останні три роки антимонопольне відомство ЄС наклало на Google штрафи на загальну суму 8,25 млрд євро, звинувативши інтернет-гіганта в зловживанні ринковою могутністю в просуванні сервісу порівняння при покупках, мобільної операційної системи Android і рекламного бізнесу.

Нагадаємо: днями Єврокомісія пред'явила американському онлайн-рітейлеру Amazon офіційні звинувачення в монополізмі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло