Росія стверджує, що Навального могли отруїти «Новічком» в Німеччині

Росія стверджує, що Навального могли отруїти «Новічком» в Німеччині

Або в літаку, який летів з РФ в ФРН

Росія стверджує, що Навального могли отруїти «Новічком» в Німеччині
фото www.flickr.com/photos/moscow-live/22111714774/

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив у четвер, що критик Кремля Олексій Навальний, який захворів під час польоту в Сибір 20 серпня і був доставлений до Берліна для лікування, міг бути отруєний в Німеччині або в літаку на шляху туди з РФ. Про це повідомляє Reuters.

«У нас є всі підстави вважати, що все, що з ним (Навальний – ред.) сталося з точки зору проникнення бойових отруйних речовин в його організм, могло статися в Німеччині або в літаку, куди його повантажили і повезли в клініку «Шаріте», – заявив Лавров.

Політик також поставив запитання про те, які ще люди, окрім лікарів» були на борту літака, який віз Навального в клініку.

Зразки крові, взяті у 44-річного Навального, підтвердили наявність нервово-паралітичного агента «Новічок», заявила всесвітня Організація із заборони хімічної зброї.

Отруєння погіршило відносини між Росією і Заходом, який ввів санкції відносно високопоставлених російських чиновників, близьких до президента Владіміра Путіна.

Нагадаємо: минулого місяця Європейський союз і Великобританія ввели санкції відносно високопоставлених російських чиновників, близьких до Путіна, у відповідь на отруєння Навального.

Як повідомлялось, Лавров заявив у четвер, що Росія незабаром оголосить про заходи у відповідь, які вона прийняла проти високопоставлених французьких і німецьких чиновників в рамках дзеркальних санкцій.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло