Захворіло у світі
95,051,894
Померло у світі
2,031,599
Вилікувалось у світі
52,352,854
Захворіло в Україні
1,163,716
Померло в Україні
20,869
Вилікувалось в Україні
871,196
«Укрпошта» підписала угоду з ЄБРР на 63 млн євро

«Укрпошта» підписала угоду з ЄБРР на 63 млн євро

Кошти використають на оновлення логістичної мережі та реформування сільських відділень

«Укрпошта» підписала угоду з ЄБРР на 63 млн євро
фото: ukrposhta.ua

«Укрпошта», Міністерство інфраструктури та Європейський банк реконструкції й розвитку (ЄБРР) підписали угоду про надання кредиту у розмірі 63 млн євро. Кошти використають на оновлення логістичної мережі та реформування сільських відділень. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у своєму телеграм-каналі.

Згідно з повідомленням, це дозволить створити нові логістичні центри із сучасним сортувальним обладнанням, запровадити ще до 1900 нових пересувних відділень для покриття всіх населених пунктів України та покращити логістичну інфраструктуру для розвитку е-комерції.

«Всього «Укрпошта» залучить близько 100 млн євро від ЄБРР, ЄІБ і власні інвестиції для будівництва 8 сортувальних хабів, 62 регіональних депо та поповнення автопарку», – додав Криклій.

ЄБРР надасть кредит трьома траншами. Третій транш у розмірі 10 млн євро виділять за умови досягнення ключових результатів, які будуть профінансовані з перших двох траншів.

Керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи й Кавказу Маттео Патроне зазначив, що послуги пошти в умовах світової пандемії є актуальніші, ніж будь-коли.

«Ми живемо в цифрову епоху, проте послуги поштового зв'язку і доставлення сьогодні актуальніші, ніж будь-коли. Тривала пандемія COVID-19 підтвердила необхідність цих послуг. Ми вітаємо прагнення «Укрпошти» до кардинальної трансформації, яка дозволить 15 млн людей у селах України користуватися швидкими, зручними й надійними поштовими, логістичними, торговельними та фінансовими послугами», – наголосив він.

Експеримент із запровадження «мобільних» (пересувних) відділень «Укрпошти» стартував у травні 2018 року. Йдеться про автомобілі, які виконують роль відділення. У квітні 2020-го компанія відзвітувала про придбання 500 таких автомобілів.

Цей проєкт називається «Сільське відділення». Він передбачає закриття традиційних відділень і впровадження замість них пересувних відділень у селах з населенням менш ніж тисяча людей.

Компанія запевняє, що в таких відділеннях буде весь необхідний клієнтам функціонал.

Раніше повідомлялося, що «Укрпошта» отримала 6,5 млрд гривень доходу за три квартали.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті