Захворіло у світі
99,225,963
Померло у світі
2,129,597
Вилікувалось у світі
54,777,441
Захворіло в Україні
1,194,328
Померло в Україні
21,924
Вилікувалось в Україні
953,297
«Укрексімбанк» підписав угоду щодо кредитування експортерів

«Укрексімбанк» підписав угоду щодо кредитування експортерів

Позичальником може бути український експортер з виручкою до 300 млн грн

«Укрексімбанк» підписав угоду щодо кредитування експортерів
Голова правління «Укрексімбанку» Мецгер Євген та в.о. голови правління «Експортно-кредитного агентства» Руслан Гашев
Фото: фейсбук-сторінка «Укрексімбанк»

«Укрексімбанк» і «Експортно-кредитне агентство» підписали угоду, в рамках якої держбанк надаватиме українським експортерам до 5 млн грн фінансування. Про це повідомляється на сайті банку.

За даними пресслужби «Укрексімбанку», угоду підписано 16 листопада з метою стимулювання експансії експорту товарів, робіт і послуг українського походження.

Позичальником може бути український експортер з виручкою до 300 млн грн, а згодом – іноземний покупець або банк іноземного покупця.

«За першими проєктами у рамках цієї угоди ми плануємо, що банк надаватиме українським експортерам фінансування оборотного капіталу на суму до 5 млн грн на строк до 2 років для виробництва продукції та реалізації робіт і послуг експортного призначення», – повідомив голова правління «Укрексімбанку» Євген Мецгер.

Перевагами для експортера мають стати прискорена процедура прийняття рішення та зменшення вимог щодо забезпечення, яким зокрема може виступати страхове покриття ЕКА на суму до 85% кредиту або ліміту.

Експортно-кредитне агентство своєю чергою здійснюватиме страхування експортних кредитів та банківських гарантій за відібраними проєктами.

«Умови здійснення агентством страхового відшкодування визначатимуться окремо за кожним договором страхування після проведення оцінки проєкту. Передбачається, що розмір страхового тарифу встановлюватиметься залежно від строку кредиту і може бути також включений до суми експортного кредиту», – зазначив в.о. голови правління ЕКА Руслан Гашев.

Нагадаємо, НБУ надав рефінансування «Укрексімбанку» на понад 10 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті