Захист від COVID-19 — страхова компанія ARX Life поліпшила програму «Антивірус»
Pekлama

Захист від COVID-19 — страхова компанія ARX Life поліпшила програму «Антивірус»

Страхові суми за програмою «Антивірус» складають від 10 000 до 50 000 грн, терміни договору – від 3 до 6 місяців

Этот материал также доступен на русском языке
Захист від COVID-19 — страхова компанія ARX Life поліпшила програму «Антивірус»

Страхова компанія ARX Life доповнила програму страхування життя «Антивірус» новою зручною опцією та збільшила суму виплат.

Наразі програма пропонує:

 • Страхування на випадок захворювання «пневмонія» будь-якого характеру (бактеріальна, атипова, вірусна, в тому числі викликана COVID-19) з проведеної госпіталізацією і стаціонарним лікуванням. Виплата – 100% від страхової суми.
 • Страхування при настанні захворювання «пневмонія» будь-якого характеру (бактеріальна, атипова, вірусна, в тому числі викликана COVID-19) з проведеним амбулаторним лікуванням.Виплата – 25% від страхової суми.
 • Страхування на випадок передчасного відходу з життя за будь-якої причини. Виплата – 100% від страхової суми.

Страхові суми за програмою «Антивірус» складають від 10 000 до 50 000 грн, терміни договору – від 3 до 6 місяців.

«Ми внесли зміни в продукт, беручи до уваги досвід врегулювання подій та побажання наших клієнтів – каже Тетяна Данова, заступник генерального директора з продажів страхової компанії ARX Life. – Ми надали можливість застрахованим отримувати виплати у випадку будь-яких пневмоній, адже аналізи можуть і не показувати наявність вірусу, а лікування потребує витрат.

Зараз спостерігається серйозна проблема в країні з наявністю місць для госпіталізації, тому ми включили в продукт виплату по захворюванню на пневмонію під час лікування в амбулаторних умовах, в тому числі вдома. Таким чином, наші клієнти, які, на жаль, захворіли на пневмонію, отримають допомогу завжди. Можна вибрати як страхову суму, так і термін дії договору. Від цих параметрів залежить вартість страхування. Ми пропонуємо ринку актуальний страховий продукт, який простий в розумінні та прозорий з точки зору виплат».

Страховий договір за програмою «Антивірус» може бути укладений онлайн, тарифи залежать від статі та віку застрахованої особи. Застрахуватися можуть люди у віці від 1 до 59 років, які не хворіють на діабет і не мають злоякісних новоутворень.

При оформленні договору ніяких тестів здавати не потрібно. Договір починає діяти з 14-го дня з моменту підписання.

Інформація про компанію ARX:

 • 26 років на ринку страхування України.
 • Лідер страхування «КАСКО» 11-й рік поспіль.
 • 92% становить задоволеність клієнтів.
 • Частина міжнародного страхового холдингу Fairfax Financial Holdings Limited.
 • №1 за розміром чистих страхових премій і чистих страхових виплат за 2019 рік (згідно з даними НКФП серед 245 страхових компаній).
 • Найбільший платник податків на страховому ринку України у 2018 році (за даними «Топ-100. Рейтинги найбільших»). Загальна сума податків склала понад 153,8 млн грн.
 • Загальна сума сплачених податків (ARХ и ARX Life) за 2019 рік склала понад 204 млн грн

Довідка про Fairfax:

 • Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited з штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року.
 • Головою і виконавчим директором холдингу з 1985 р. є Прем Ватса.
 • Холдинг працює в 40 країнах світу.
 • Інвестиційний портфель становить $39,4 млрд, загальна сума активів складає $65 млрд, загальний акціонерний капітал – $18,4 млрд.
 • Більше інформації тут: https://www.fairfax.ca/

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло