Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
«Нафтогаз» перезапустив тендер на закупівлю послуг хмарної інфраструктури

«Нафтогаз» перезапустив тендер на закупівлю послуг хмарної інфраструктури

Через звинувачення у непрозорості та у дискримінаційних умовах попереднього тендеру

«Нафтогаз» перезапустив тендер на закупівлю послуг хмарної інфраструктури
фото: facebook.com/NaftogazGroup

Після консультацій з провідними постачальниками послуг хмарно-обчислювальної інфраструктури в Україні ДП «Нафтогазбезпека» скасувало результати нещодавно проведеної закупівлі послуг послуги з надання у користування хмарної обчислювальної інфраструктури та розміщення серверного обладнання та планує провести тендер заново. Про це «Нафтогаз» повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

Однією з вимог технічного завдання тендеру була обов’язкова наявність сертифікату про відповідність технічним вимогам від виробника програмного забезпечення Splunk. Після завершення тендерної процедури учасники ринку звернулись до «Нафтогазбезпеки» із зауваженням, що така вимога, на їхню думку, є дискримінаційним фактором і зменшує ефективність закупівлі.  

За даними «Наші гроші», стартова вартість тендеру могла перевищувати ринкову удвічі. Усього взяли участь у конкурсі 5 компаній.

За час тендеру дві компанії було відхилені попри надання сертифікату сумісності зі Splunk, ще одна надіслала причину неможливості надання документу.

У сертифікатах двох інших компаній були знайдені невідповідності даних. Це були також найдорожчі пропозиції у конкурсі. Одна з них, ТОВ «Хостінг-Х», перемогла у тендері.

Раніше Mind розповідав, НАК «Нафтогаз України» злий чаклун чи добрий чарівник.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті