Захворіло у світі
97,536,545
Померло у світі
2,091,848
Вилікувалось у світі
53,777,014
Захворіло в Україні
1,182,969
Померло в Україні
21,662
Вилікувалось в Україні
928,969
Google представила оновлену і покращену платіжну систему Google Pay

Google представила оновлену і покращену платіжну систему Google Pay

Особисті дані не будуть продаватися третім особам або використовуватись для покращення рекламного бізнесу Google.

Google представила оновлену і покращену платіжну систему Google Pay
фото Google Pay

Технологічний гігант Google представив модернізовану систему Google Pay. У співпраці з 11 банками, які пропонують своїм клієнтам нові рахунки «Plex», і роздрібними продавцями, Google Pay створив нові форми банківських рахунків, карт і знижок, пише Bloomberg.

В умовах пандемії, коли багато споживачів переходять на використання пластикових карт і електронних платежів, а влада США стурбовані надмірним впливом на клієнтів китайських мобільних платіжних додатків, на зразок Alipay, WeChat, американська модернізована платіжна система має допомогти користувачам відкривати рахунки в банках-партнерах, в тому числі в Citigroup.

Google Pay була створена і випробувана ще 5 років тому, вона має 150 млн клієнтів в 30 країнах, але в основному вони використовують цей сервіс, щоб відправляти гроші іншим людям або здійснювати покупки в інтернеті. На сьогодні головне питання для Google полягає в тому, чи зможе це додаток стати основним засобом торгівлі.

Зазначається, що подібна мета досі була недосяжною для таких конкурентів Google Pay, як Apple, яка розробила свою платіжну систему і кредитну карту, і Facebook, яка запропонувала цифрову валюту.

Партнерство, яке пропонує Google банкам і клієнтам цього разу – взаємовигідне: користувачі Google Pay зможуть використовувати цей мобільний додаток для відкриття чекових та ощадних рахунків Plex в 11 банках, зв'язати свої вже існуючі банківські рахунки і кредитні карти, отримувати знижки в магазинах і ресторанах.

При цьому  Google зможе дізнатися більше інформації про фінанси і потреби своїх споживачів, однак всі ці дані надійно охороняються банками, пише видання. Google заявив, що запропонує клієнтам інформацію про те, як вони витрачають і економлять гроші.

Відзначимо, що Google в цьому році вже довелося зіткнутися з перевірками з боку регуляторів як у США, так і в Європі, і стосувалися вони обмежень збору даних про користувачів і використання отриманих цифрових даних.

Користувачі зможуть оцінити тепер нові функції Google Pay, такі як можливість відключити автоматичне перенесення платіжних квитанцій з пошти Gmail і Google Photos. Особисті дані з програми не будуть продаватися третім особам або використовуватись для покращення рекламного бізнесу Google.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті