Захворіло у світі
95,577,274
Померло у світі
2,041,098
Вилікувалось у світі
52,691,388
Захворіло в Україні
1,167,655
Померло в Україні
21,046
Вилікувалось в Україні
886,248
Відновлення світової торгівлі може бути короткочасним на тлі нової хвилі COVID-19 – СОТ

Відновлення світової торгівлі може бути короткочасним на тлі нової хвилі COVID-19 – СОТ

Коронавірус продовжує створювати невизначеність в світовій торговій системі

Відновлення світової торгівлі може бути короткочасним на тлі нової хвилі COVID-19 – СОТ
фото www.flickr.com/photos/gcwest/281385801

Світова організація торгівлі (СОТ) заявила, що сильне відновлення глобальної торгівлі в ІІІ кварталі може сповільнитися в останні місяці року на тлі другої хвилі коронавірусу. Про це йдеться в останньому звіті СОТ, передає Bloomberg.

Квартальний барометр товарної торгівлі СОТ зріс до 100,7 в минулому кварталі, що є значним поліпшенням у порівнянні з показником 84,5, опублікованими в серпні.

Попри покращення показників, вірус продовжує створювати невизначеність у світовій торговій системі, і рух товарів, ймовірно, сповільниться в IV кварталі, повідомила СОТ.

Нова хвиля вірусу поширюється, особливо в США і по великим економікам Європи. З огляду на це,  уряди вдаються до впровадження карантинних заходів, які одночасно стимулюють міжнародну е-торгівлю і обмежують можливості ланцюжків поставок.

Останній звіт СОТ відповідає жовтневому прогнозу організації, в якому прогнозувалося зниження обсягу світової торгівлі товарами на 9,2% у 2020 році.

СОТ також зазначила, що в розробці наразі знаходиться декілька перспективних вакцин проти COVID-19, але ще занадто рано говорити, коли вони будуть поширені.

Нагадаємо:  Інститут міжнародних фінансів заявив, що в найближчі місяці світовий борг сягне нового рекорду і до кінця року становитиме $277 трлн. Відношення боргу до ВВП зросте до 365%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті