Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
ФБР найме 140 роботів для автоматизації архіву з 2 млрд паперових документів

ФБР найме 140 роботів для автоматизації архіву з 2 млрд паперових документів

Люди вже не справляються з пошуком потрібних паперів, тому їх вирішили замінити роботами

ФБР найме 140 роботів для автоматизації архіву з 2 млрд паперових документів
фото Shutterstock

ФБР найме 140 роботів для роботи з паперами в архіві в штаті Вірджинія, що містить 2 млрд документів. Це дозволить перетворити його на щось подібне до складів Amazon, де машини автоматично сортують замовлення, пише TJournal.

В якості підрядника ФБР вибрало компанію AutoStore. Вона вже давно розвиває роботизовану роботу з архівами і стверджує, що роботи допоможуть бюро працювати «більш гладко, ніж будь-коли раніше».

За задумом відомства, після оновлення архіву роботи зможуть швидко виявити і надати на запит конкретні документи, що цікавлять агентів. Раніше цим займалися наймані співробітники ФБР, але вони не можуть впоратись із пошуком паперів серед сотень тисяч картотек.

За даними ZDNet, в архіві бюро в Вірджинії зберігається близько 2 млрд документів в 360 000 картотек – туди стікаються папери з 250 польових відділень ФБР по всьому світу. Роботи будуть переміщатися над архівом з паперами, а потім при необхідності спускатися до них і діставати потрібні записи.

У компанії розповіли ZDNet, що систему планують запустити до 2022 року. До цього моменту приміщення стане більше нагадувати «шосе для роботів», ніж традиційний архів.

Оскільки файли можуть належати до поточних розслідувань і справ, у ФБР вимагали в AutoStore розробити систему, що дозволяє роботам ідентифікувати конкретні файли без перегляду їх вмісту. Для того, щоб «засліпити» роботів, компанія промаркувала всі записи – машини не зможуть дізнатися, що всередині.

Більше про автоматизацію – в матеріалі Mind «Паперова революція, або Як перевести офіс на електронний документообіг».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті