Захворіло у світі
99,225,963
Померло у світі
2,129,597
Вилікувалось у світі
54,777,441
Захворіло в Україні
1,194,328
Померло в Україні
21,924
Вилікувалось в Україні
953,297
Байден визначився із кандидатурою на пост держсекретаря США

Байден визначився із кандидатурою на пост держсекретаря США

За даними ЗМІ, ним стане давній радник Байдена із зовнішньополітичних питань Ентоні Блінкен

Байден визначився із кандидатурою на пост держсекретаря США
Ентоні Блінкен
фото www.flickr.com/photos/statephotos/28275621484

Демократ Джо Байден, який, скоріше за усе, стане новим президентом США, має намір призначити держсекретарем свого давнього радника з питань зовнішньої політики Ентоні «Тоні» Блінкена. Про це із посиланням на американські ЗМІ повідомляє CNBC.

Офіційний представник перехідного періоду сказав, що Блінкен є найбільш імовірним кандидатом на цю посаду.

Кар'єру в Держдепі США Блінкен почав під час правління президента Білла Клінтона. З 2009 по 2013 рік був радником Байдена з питань національної безпеки, коли той займав пост віцепрезидента США за часи президентства Барака Обами.

Джерела також зазначили, що перші призначення Байдена в кабінет міністрів будуть у сфері дипломатії і національної безпеки. Новий глава адміністрації Білого дому Рон Клейн заявив, що Байден почне представляти своїх кандидатів в майбутню адміністрацію вже у вівторок, 24 листопада.

Про те, що перемогу на президентських виборах здобув кандидат від Демократичної партії Байден, американські ЗМІ повідомили 7 листопада. Він переміг у Пенсільванії, одному з «хитких» штатів, отримавши додаткові 20 голосів вибірників. Таким чином, він набрав, за даними CNN, 273 голоси, а для перемоги на виборах достатньо 270.

Нагадаємо: посадові особи, відповідальні за проведення виборів у всіх штатах США і від обох партій, підтвердили, що в ході голосування не було значних порушень, які могли вплинути на їхні результати.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті