Захворіло у світі
93,900,264
Померло у світі
2,010,328
Вилікувалось у світі
51,747,005
Захворіло в Україні
1,154,692
Померло в Україні
20,686
Вилікувалось в Україні
857,183
Французький Credit Agricole пропонує купити італійський банк Creval за $875 млн

Французький Credit Agricole пропонує купити італійський банк Creval за $875 млн

Французький кредитор розраховує збільшити свою присутність в найбагатшому регіоні Італії

Французький Credit Agricole пропонує купити італійський банк Creval за $875 млн
фото www.flickr.com/photos/credit-agricole-sa/6166576540

Другий за величиною банк Франції Credit Agricole запропонував купити свого італійського колегу  Credito Valtellinese (Creval) за 737 млн євро ($875 млн). Як повідомляє Reuters, французький кредитор має намір розширити свою присутність в Північній Італії.

Credit Agricole заявив, що це придбання подвоїть його частку на ринку в найбагатшому регіоні Італії, Ломбардії, з 3% до понад 6%.

За словами французького кредитора, в рамках запланованого поглинання його страховий підрозділ Credit Agricole Assurance продасть свою 9,8% частку в Creval компанії Credit Agricole Italia.

Лондонська інвестиційна компанія Algebris також взяла на себе зобов'язання продати свої 5,4% акцій Creval компанії Credit Agricole Italia.

Credit Agricole також провів переговори про злиття з Banco BPM, третім за величиною банком Італії, але джерела повідомили, що переговори зайшли в глухий кут.

Нагадаємо: раніше цього місяця стало відомо, що одна з найбільших банківських компаній в Іспанії BBVA і її дрібніший конкурент Sabadell заявили, що ведуть переговори про створення другого за величиною внутрішнього кредитора Іспанії за розміром активів.

Як повідомлялось, два інших іспанських банки Unicaja і Liberbank також ведуть переговори про створення п'ятого за величиною кредитора Іспанії з активами понад 100 млрд євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті