Dragon Capital може придбати Finance.ua і Minfin.com.ua

Dragon Capital може придбати Finance.ua і Minfin.com.ua

АМКУ розгляне питання про надання дозволу Dragon Capital на придбання понад 50% акцій компанії Treeum Holdings Limited

Dragon Capital може придбати Finance.ua і Minfin.com.ua
Томаш Фіала
фото: photo.unian.ua

Антимонопольний комітет України (АМКУ) на засіданні в понеділок розгляне питання про надання дозволу інвестиційній компанії Dragon Capital на придбання понад 50% акцій компанії Treeum Holdings Limited – власника видань Finance.ua і Minfin.com.ua, а також компаній Finline, Bank Online і «Мульті.Юа». Про це повідомляється на сайті комітету.

«Про надання дозволу компанії Dragon Capital Investments Limited (м. Нікосія, Кіпр) на придбання акцій компанії Treeum Holdings Limited (м. Ларнака, Кіпр), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління компанії», – йдеться в порядку денному засідання.

Згідно з інформацією на сайті холдингу, Treeum – це українська онлайн-платформа, на якій реалізовані порівняння та продаж фінансових продуктів, підтримка онлайн-майданчика з обміну валют, містяться рейтинги та статистика, а також новини, коментарі та професійна аналітика.

Dragon Capital – одна з найбільших інвесткомпаній України. Працює у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром у держреєстрі зазначений громадянин Чехії, президент Європейської Бізнес Асоціації Томаш Фіала.

Засновник і голова Dragon Capital Фіала є власником медіахолдингу «НВ», куди входять однойменні журнал, портал і радіо.

Нагадаємо: Dragon Capital вклала в медіахолдинг НВ понад $10 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті