Dragon Capital вклала в медіахолдинг НВ більше $10 млн – Томаш Фіала

Dragon Capital вклала в медіахолдинг НВ більше $10 млн – Томаш Фіала

Фіала повідомив, що не збирається продавати медіахолдинг

Dragon Capital вклала в медіахолдинг НВ більше $10 млн – Томаш Фіала
Томаш Фіала
Фото: УНІАН

Інвестиційна компанія Dragon Capital вклала в медіахолдинг НВ більше $10 млн. Про це сказав глава компанії Томаш Фіала в інтерв'ю LIGA.net.

«Інвестовано вже понад $10 млн. Плануємо вийти на беззбитковість протягом 3-4 років», – сказав він.

Перший бізнес-план передбачав вийти на беззбитковість через три роки, але поки цього не сталося.

«Коли ми в 2014-му, відразу після революції гідності, домовлялися з Віталієм Сичем (головний редактор НВ), то перший бізнес-план, припускав, що через три роки ми вийдемо на беззбитковість. Вже пройшло 5 років, і поки ми на неї не вийшли. Але ми активно інвестуємо в цей бізнес, розвиваючи нові напрямки», – сказав він.

Фіала повідомив, що не збирається продавати медіахолдинг. Та спростував інформацію стосовно можливої покупки 24 каналу.

«Продавати це якомусь українському олігарху – точно ні. Ми ніколи не будемо цього робити, це не та цінність, заради якої ми створювали НВ», – розповів він, – «ми не вели переговори з 24 каналом. Ми вважаємо, що телебачення буде падати, у нас надлишок каналів, основна аудиторія у них 60+. Комерційно успішними вони ніколи не будуть і не можуть бути. Ми не бачимо сенсу інвестувати в телебачення».

«Якби ми дивилися на НВ чисто як на бізнес, то ми б його не робили, тому що 20% рентабельності там немає. З іншого боку, ми стежимо за фінансовими результатами, у менеджменту є чітка мотивація і бажання максимізувати доходи і вийти на прибутковість в доступному для огляду майбутньому «, – додав Фіала.

Нагадаймо: на думку президента Зеленського, ЗМІ в Україні мають бути незалежними та українськими. Про це ы багато іншого читайте в матеріалі «Ми не обслуговуючий персонал політики США» – про що розповідав Зеленський на прес-марафоні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло