Захворіло у світі
96,906,712
Померло у світі
2,075,902
Вилікувалось у світі
53,431,108
Захворіло в Україні
1,177,621
Померло в Україні
21,499
Вилікувалось в Україні
914,730
Фармгігант Merck хоче купити за $425 млн виробника перспективних ліків проти COVID-19

Фармгігант Merck хоче купити за $425 млн виробника перспективних ліків проти COVID-19

Препарат компанії OncoImmune продемонстрував «вражаючі результати» у госпіталізованих пацієнтів з COVID-19, які потребували кисню

Фармгігант Merck хоче купити за $425 млн виробника перспективних ліків проти COVID-19
фото Wikipedia

Фармацевтичний гігант Merck заявив, що планує придбати приватну біофармацевтичну компанію OncoImmune за $425 млн, щоб отримати права на препарат, який демонструє «вражаючі результати» у госпіталізованих пацієнтів з COVID-19.

Як повідомляє CNBC, дослідження показали, що ліки під назвою CD24Fc знизили ризик дихальної недостатності або смерті більш ніж на 50% у пацієнтів, госпіталізованих з COVID-19, які потребують кисню.

Препарат вводили внутрішньовенно на додачу до стандартного лікування, яке могло включати ремдесівір і дексаметазон, і порівнювали тільки зі стандартом лікування. Дані по 203 пацієнтам також показали, що у пацієнтів, які отримували CD24Fc, ймовірність поліпшення клінічного статусу була на 60% вищою.

«Ми зрозуміли, що ця невелика компанія не в змозі виробляти CD24Fc для лікування всіх людей, яким потенційно можуть принести користь ці ліки, – сказав керівник досліджень Merck доктор Роджер Перлмуттер. – Ми серйозно вирішили, що єдиний спосіб дати їх людям, які цього потребують, – це використовувати наші можливості».

За його словами, компанія не планує запрошувати дозвіл на екстрене використання від Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США до тих пір, поки у неї не буде достатньої кількості ліків.

Наразі Merck сама розробляє ліки проти COVID-19, а також дві вакцини від цієї хвороби.

Нагадаємо: раніше цього місяця інвесткомпанія Berkshire Hathaway вперше за декілька останніх років вирішила зробити ставку на фармацевтичну галузь. Компанія Воррена Баффета в ІІІ кварталі 2020 року інвестувала  $5,7 млрд в чотири фармкомпанії із США. Berkshire купила 22,4 млн акцій Merck, 21,3 млн акцій AbbVie, 30 млн акцій Bristol-Myers Squibb і 3,7 млн акцій Pfizer.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті