Захворіло у світі
99,225,963
Померло у світі
2,129,597
Вилікувалось у світі
54,777,441
Захворіло в Україні
1,194,328
Померло в Україні
21,924
Вилікувалось в Україні
953,297
Найбільший в США виробник музичних інструментів оголосив про банкрутство

Найбільший в США виробник музичних інструментів оголосив про банкрутство

Головною причиною стало закриття магазинів через коронавірус

Найбільший в США виробник музичних інструментів оголосив про банкрутство
фото Los Angeles Daily News

Найбільша в США мережа магазинів музичних інструментів Guitar Center Inc. подала заяву про реорганізацію відповідно до статті 11 Кодексу про банкрутство США, передає Інтерфакс з посиланням на пресреліз компанії.

Guitar Center має намір продовжити працювати в процесі реорганізації бізнесу, йдеться в заяві.

«Це важливий і позитивний крок в процесі значного скорочення боргу і посилення наших можливостей реінвестувати в бізнес, щоб підтримати довгострокове зростання», – зазначив глава Guitar Center Рон Джапінга, зазначивши, що компанія очікує завершення цього процесу до кінця поточного року.

Як і інші американські ритейлери, Guitar Center була змушена раніше в цьому році тимчасово закрити більшість зі своїх 300 магазинів через спалах коронавіруса, що негативно позначилося на продажах.

Головний акціонер Guitar Center – Ares Management Corporation, а також нові інвестори Bridge Capital Management і фонд під управлінням The Carlyle Group забезпечили компанії фінансування для проведення реорганізації. Guitar Center залучила від інвесторів $165 млн.

План реорганізації передбачає скорочення боргу компанії приблизно на $800 млн.

Guitar Center погодила отримання фінансування за схемою DIP (боржник, який перебуває у володінні) в розмірі $375 млн. Компанія також планує залучити $335 млн за рахунок випуску забезпечених боргових паперів.

Нагадаємо, американський сланцевий гігант Oasis Petroleum подав  заяву про банкрутство. Причиною цього став безпрецедентний обвал цін на нафту через пандемію COVID-19.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті