Захворіло у світі
93,900,264
Померло у світі
2,010,328
Вилікувалось у світі
51,747,005
Захворіло в Україні
1,154,692
Померло в Україні
20,686
Вилікувалось в Україні
857,183
Hyundai та Ineos об’єднаються для створення водневих автомобілів

Hyundai та Ineos об’єднаються для створення водневих автомобілів

Сторони вивчать варіант постачання паливних систем Hyundai для позашляховика Ineos Grenadier

Hyundai та Ineos об’єднаються для створення водневих автомобілів
фото Hyundai

Одна з найбільших хімічних компаній світу Ineos оголосила в неділю, 22 листопада, про підписання угоди про співпрацю з південнокорейським автомобільним виробником Hyundai.

Мова йде про виробництво і постачання водню, нові сфери його застосування, технології і бізнес-моделі. Група Hyundai з 2018-го реалізує стратегію FCEV Vision 2030, сподіваючись освоїти випуск 700 000 водневих установок на рік, тоді як Ineos в якості побічного продукту виробляє 300 000 тонн водню щороку.

Документ дистанційно підписали глава відділу розробок Hyundai Альберт Бірманн і технічний директор Ineos Group Пітер Вільямс, який назвав меморандум «унікальною можливістю».

В рамках угоди сторони вивчать варіант постачання паливних систем Hyundai для позашляховика Ineos Grenadier. Автомобіль спочатку розроблявся з двигунами внутрішнього згоряння і мав вийти на ринок в 2022 році.

Однак плани уряду Великобританії якомога швидше припинити випуск авто з дизельними і бензиновими двигунами підштовхнули керівництво Ineos задуматися про випуск моделі з двигуном на водні.

У підсумку вибір упав на силові установки Hyundai, які вже використовуються на автомобілях корейського концерну NEXO SUV – першому в світі комерційному авто, оснащеному двигуном на водні.

В рамках ініціативи компанії готові підтримувати всілякі державні та приватні проекти з розвитку ринку автомобілів на водневих двигунах у Європі.

Про продаж першого серійного автомобіля з водневим двигуном оголосила в 2014 році Toyota, а в 2015 році вона пообіцяла відкрити загальний доступ до майже 6 000 патентів, що стосуються водневих двигунів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті