Захворіло у світі
96,906,712
Померло у світі
2,075,902
Вилікувалось у світі
53,431,108
Захворіло в Україні
1,177,621
Померло в Україні
21,499
Вилікувалось в Україні
914,730
США готують другий антимонопольний позов проти Google

США готують другий антимонопольний позов проти Google

Новий позов, як очікується, буде поданий у грудні

США готують другий антимонопольний позов проти Google
фото www.flickr.com/photos/feliperivera/2286608473

Двопартійна група генеральних прокурорів штатів планує в грудні цього року подати антимонопольний позов проти Google. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела.

Агентство уточнило, що цей позов не пов'язаний з антимонопольним позовом Техасу, який також має бути поданий до кінця року.

Група генпрокурорів, до якої увійшли представники Колорадо, Айови, Небраски, Нью-Йорка, Північної Кароліни, Теннессі і Юти, планує об’єднати свій позов із вже поданим проти технологічного гіганта у жовтні 2020 року.

Новий позов відрізняється від попереднього, в якому основна увага була зосереджена на зусиллях Google по збереженню і зміцненню домінуючого положення в пошуку і пошукової реклами. Відомо, що низка штатів зосередиться на домінуванні компанії в цифровій рекламі, однак, за словами джерел, остаточного рішення про те, що входитиме до позову, поки що не прийнято.

Google заперечує усі обвинувачення та наголошує на тому, що її пошукова система та інші продукти домінують, тому що споживачі віддають їм перевагу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті