Захворіло у світі
99,225,963
Померло у світі
2,129,597
Вилікувалось у світі
54,777,441
Захворіло в Україні
1,194,328
Померло в Україні
21,924
Вилікувалось в Україні
953,297
GM відкличе 7 млн авто по всьому світу через потенційно небезпечні подушки безпеки

GM відкличе 7 млн авто по всьому світу через потенційно небезпечні подушки безпеки

Це обійдеться автовиробнику у $1,2 млрд

GM відкличе 7 млн авто по всьому світу через потенційно небезпечні подушки безпеки
фото www.flickr.com/photos/69929929@N06/43325912580

Найбільша американська автомобільна корпорація General Motors відкличе 7 млн автомобілів по всьому світу з потенційно небезпечними надувними подушками безпеки Takata. Як повідомляє Reuters, відповідне рішення було прийнято після того, як агентство безпеки США заявило про відхилення петиції автовиробника, який намагався уникнути відкликання.

Національне управління безпеки дорожнього руху (NHTSA) заявило, що GM повинна відкликати вантажівки і позашляховики 2007-2014 років випуску, оскільки після тривалого впливу високої температури і вологості виникає ризик некоректної роботи інфлятора, який може розірватись та спричинити розліт потенційно смертельних металевих фрагментів.

GM підрахувала, що заміна інфляторів обійдеться в $1,2 млрд. GM заявила, що відкличе 7 млн автомобілів по всьому світу, в тому числі 544 000 в Канаді.

До рішення регулятора компанія стверджувала, що у відкликання нема потреби, автомобілі не становлять загрози для безпеки. Пізніше GM заявила, що як і раніше вважає, що «відкликання цих автомобілів не є виправданим на підставі фактичних і наукових даних», однак додала, що «підкориться рішенню NHTSA і почне робити необхідні кроки».

Відкликання охоплює автомобілі Cadillac Escalade, Chevrolet Silverado, Chevrolet Suburban, Chevrolet Tahoe, GMC Sierra і GMC Yukon, побудовані за восьмирічний період.

Всього у США зареєстровано 18 смертей, пов'язаних з надувними пристроями подушок безпеки Takata, хоча жоден з них не був пов'язаний з автомобілями GM. На сьогодні в США зареєстровано 15 смертей в автомобілях Honda, два – в автомобілях Ford Motor і один – в BMW з 2009 року.

Нагадаємо: минулого місяця Tesla оголосила про відкликання до 48 442 електромобілів Model S і Model X, які були зроблені в США і продані покупцям в Китаї, через потенційно несправні та небезпечні передню і задню підвіски.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті