Захворіло у світі
95,051,894
Померло у світі
2,031,599
Вилікувалось у світі
52,352,854
Захворіло в Україні
1,163,716
Померло в Україні
20,869
Вилікувалось в Україні
871,196
Джо Байден обрав Джона Керрі радником по навколишньому середовищу

Джо Байден обрав Джона Керрі радником по навколишньому середовищу

Колишній держсекретар був основним переговірником стосовно Паризької кліматичної угоди в 2015 році

Джо Байден обрав Джона Керрі радником по навколишньому середовищу
Джон Керрі
фото www.flickr.com/photos/uvafinals2012/8493212838

Джо Байден представив частину свого майбутнього кабінету і список радників. Одним з них став колишній держсекретар Джон Керрі, який консультуватиме нового президента з питань клімату. Позиція не вимагає затвердження Сенатом, повідомляє ВВС.

Команда Байдена заявила, що Керрі буде «постійно боротися зі зміною клімату» в цій ролі, яка вперше буде включена в раду національної безпеки. Цей крок свідчить про те, що новообраний президент розглядає кліматичну кризу як «невідкладну проблему національної безпеки».

Керрі був держсекретарем в адміністрації Барака Обами, а у 2015 році був головним переговірником від США щодо Паризької кліматичної угоди.

Як відомо, Дональд Трамп вивів США з угоди, але у своїх передвиборчих виступах Байден пообіцяв, що країна знову до неї приєднається.

«Робота над Паризькою угодою ще далека від завершення», – написав Керрі в Twitter після того, як стало відомо про його призначення. – Я повертаюся в уряд, щоб повернути Америку на правильний шлях, щоб вона могла впоратися з величезним завданням цього покоління і наступних».

Призначення Керрі на нову посаду в області клімату було тепло зустрінуте захисниками довкілля.

«Призначення Джона Керрі є обнадійливим сигналом того, що США зроблять надзвичайну ситуацію зі зміною клімату питанням національної безпеки, але це всього лише крок до нової сміливої стратегії», – сказав Бретт Хартл, директор зі зв'язків з урядом в Центрі біологічних досліджень.

Нагадаємо: раніше стало відомо, що на пост держсекретаря Байден обрав свого давнього радника з питань зовнішньої політики Ентоні Блінкена.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті