Захворіло у світі
95,051,894
Померло у світі
2,031,599
Вилікувалось у світі
52,352,854
Захворіло в Україні
1,163,716
Померло в Україні
20,869
Вилікувалось в Україні
871,196
Гонконг утретє за рік закриває бари та нічні клуби через COVID-19

Гонконг утретє за рік закриває бари та нічні клуби через COVID-19

Для початку розважальні заклади будуть закриті протягом семи днів

Гонконг утретє за рік закриває бари та нічні клуби через COVID-19
фото www.flickr.com/photos/nside/3710339004

Гонконг вирішив закрити бари, нічні клуби та інші розважальні заклади втретє за цей рік. Про це заявила міністр охорони здоров'я Софія Чан, передає Reuters.

За минулу добу Гонконг повідомив про 80 нових випадків COVID-19, в результаті чого з кінця січня загальна кількість випадків зараження склала 5782 людини і 108 смертей.

Фінансовому центру, що знаходиться під управлінням Китаю, поки вдалося уникнути широкомасштабного спалаху захворювання, що спостерігається в багатьох великих містах по всьому світу

«У суспільстві існує кілька ланцюгів передачі, – сказала Чан на пресконференції. – Нам необхідно посилити всі заходи по соціальному дистанціюванню, тому що пандемія серйозна».

Бари та нічні клуби, а також інші види закладів, такі як караоке і танцювальні зали, будуть спочатку закриті на сім днів, принаймні, до 3 грудня. Спочатку вони були закриті на кілька тижнів у квітні, а потім з середини липня до середини вересня до того, як обмеження були знову поступово зняті.

Нагадаємо: Швеція, відома тим, що не впроваджувала ізоляцію під час першої хвилі пандемії коронавірусу, змінює тактику і вводить суворі карантинні заходи, оскільки друга хвиля інфекцій набирає обертів і збільшується кількість госпіталізацій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті