Захворіло у світі
96,906,712
Померло у світі
2,075,902
Вилікувалось у світі
53,431,108
Захворіло в Україні
1,177,621
Померло в Україні
21,499
Вилікувалось в Україні
914,730
У Великобританії збудують найбільший в світі вітропарк

У Великобританії збудують найбільший в світі вітропарк

Проєкт реалізуватимуть британська SSE і норвезька Equinor

У Великобританії збудують найбільший в світі вітропарк
фото pixabay.com

Одна з провідних британських енергетичних компаній SSE і норвезька Equinor будуватимуть найбільший у світі морського вітропарку в Північному морі.

Як повідомляє Bloomberg, об’єкт, що отримав назву Dogger Bank, розташовуватиметься біля східного узбережжя Англії, матиме турбіни розміром з хмарочос і вироблятиме досить відновлюваної електроенергії, щоб забезпечити 5% потреби Великобританії, або еквівалент шести млн будинків

Рішення було прийнято всього через кілька днів після того, як Європейський Союз оголосив про виділення $940 млрд на енергію вітру для досягнення більш суворих цілей по забрудненню, а також після оголошення «зеленого» плану прем'єр-міністра Бориса Джонсона з підтримки відновлюваних джерел енергії.

Загальні інвестиції в перші дві фази проєкту складуть близько 6 млрд фунтів ($8 млрд). Кожна фаза має потужність 1200 МВт і генерує близько 6000 гігаватів-годин.

Нагадаємо: прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон оголосив про план вартістю 12 млрд фунтів ($15,9 млрд) щодо стимулювання «зеленої» промисловості і боротьби зі змінами клімату. Офшорна вітрова енергія посідає центральне місце в його плані.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті