Захворіло у світі
96,906,712
Померло у світі
2,075,902
Вилікувалось у світі
53,431,108
Захворіло в Україні
1,177,621
Померло в Україні
21,499
Вилікувалось в Україні
914,730
Американський регулятор закликає Deutsche Bank згорнути бізнес в Росії

Американський регулятор закликає Deutsche Bank згорнути бізнес в Росії

Банк зробив недостатньо для того, щоб усунути серйозні вади в роботі з російськими клієнтами

Американський регулятор закликає Deutsche Bank згорнути бізнес в Росії
фото Shutterstock

Спостерігачі, призначені Управлінням фінансових послуг штату Нью-Йорк, щоб стежити за діяльністю Deutsche Bank, закликають банк повністю згорнути бізнес в Росії, повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела. Про це пише Коммерсант.

Зовнішні спостерігачі були призначені нью-йоркським регулятором в 2017 році після врегулювання гучного скандалу, пов'язаного з відмиванням грошей російських олігархів через московський філіал банку.

Тоді регулятори встановили, що в період з 2011 по 2015 рік ТОВ «Дойче Банк» брало участь в проведенні незаконних дзеркальних угод, за допомогою яких з Росії було виведено близько $10 млрд.

Зовнішні спостерігачі, які стежать за тим, як банк протидіє легалізації злочинних доходів, вважають, що Deutsche Bank за ці роки зробив недостатньо для того, щоб усунути серйозні вади в своїй роботі з російськими клієнтами.

У Deutsche Bank відмовилися коментувати чутки про рекомендації спостерігачів, лише зазначивши, що банк регулярно проводить оцінку ризиків в різних країнах, в тому числі в Росії.

«Ми працюємо над постійним вдосконаленням наших механізмів контролю по боротьбі з фінансовими злочинами», – заявив WSJ представник банку.

Як повідомлялося, Deutsche Bank планує перевести працівників 2 дні на тиждень на дистанційну роботу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті