SoftBank досяг нового 20-річного максимуму на тлі зростання Uber та планів DoorDash щодо IPO

SoftBank досяг нового 20-річного максимуму на тлі зростання Uber та планів DoorDash щодо IPO

Неабияк допоміг нещодавній сплеск фондового ринку

SoftBank досяг нового 20-річного максимуму на тлі зростання Uber та планів DoorDash щодо IPO
фото www.flickr.com/photos/mujitra/4808589278

SoftBank Group піднялася до нового 20-річного максимуму, оскільки нещодавній сплеск фондового ринку підвищив вартість таких холдингів, як Uber Technologies, і поліпшив перспективи виходу портфельних компаній на біржу.

Як повідомляє Bloomberg, Uber оговталася від невдач після первинного публічного розміщення акцій торік, і в цьому році її акції виросли більш ніж на 70%. 13% -ий пакет Softbank коштує наразі близько $11 млрд. Японська холдингова компанія також є великим акціонером американського постачальника послуг DoorDash, який подав заявку на публічне розміщення в цьому місяці.

Акції SoftBank виросли на 2,3% до 7250 єн ($69,6) в п'ятницю, що є максимальним рівнем з березня 2000 року.

Раніше на цьому тижні один з найбільших міжнародних фінансових конгломератів Citigroup підвищив цільову ціну SoftBank до 11 000 єн ($105,6) з 10 200 єн, пославшись на поліпшення перспектив прибутку в інвестиційному бізнесі токійській компанії. Nomura Holdings підвищила свою цільову ціну до 9100 єн ($87,4) з 8190 єн з тієї ж причини.

Нагадаємо: низка помилок в інвестиційному бізнесі, включаючи невдале IPO WeWork і вплив спалаху COVID-19, призвели до рекордних втрат в минулому фінансовому році. Засновник SoftBank Масайосі Сон у відповідь оголосив про плани продати активів на 4,5 трлн єн ($43 млрд) і викупити власних акцій на рекордні 2,5 трлн єна. Акції виросли більш ніж на 160% з березневого мінімуму.

Як повідомлялось, раніше цього місяця американський сервіс доставки їжі DoorDash заявив про плани вивести компанію на біржу до кінця 2020 року. Акції компанії з'являться на Нью-Йоркській фондовій біржі під тікером DASH. Остання оцінка DoorDash – $16 млрд. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло