Захворіло у світі
95,051,894
Померло у світі
2,031,599
Вилікувалось у світі
52,352,854
Захворіло в Україні
1,163,716
Померло в Україні
20,869
Вилікувалось в Україні
871,196
Власник магазинів одягу Topshop і Topman опинився на межі банкрутства

Власник магазинів одягу Topshop і Topman опинився на межі банкрутства

Якщо неплатоспроможність все ж буде підтверджена, то за активи компанії почнеться боротьба

Власник магазинів одягу Topshop і Topman опинився на межі банкрутства
фото DR

Власник популярних магазинів одягу Topshop і Topman, що належить британському мільярдеру Філіпу Гріну, опинився на межі банкрутства. За даними Sky News, вже в найближчі дні контроль над компанією може перейти до тимчасового керуючого.

Статки Філіпа Гріна, за даними Forbes Real-Time, складають $2,3 млрд.

Крах компанії, якій належать магазини одягу Topshop і Topman, став неминучим після провалу переговорів з кредиторами про строкову позику на 30 млн фунтів.

Призначення тимчасового керуючого може відбутися вже 30 листопада, але, як уточнює джерело, все ще є надія, що це вдасться відкласти. У разі банкрутства Arcadia Group роботу можуть втратити близько 15 000 чоловік.

Якщо неплатоспроможність все ж буде підтверджена, то за активи компанії почнеться боротьба, зазначає Sky News. Один з гравців ринку заявив телеканалу, що найбільший інтерес становить онлайн-бізнес Arcadia і магазини, яким дозволено працювати в умовах карантину. Одним із головних претендентів на купівлю Topshop він назвав інтернет-магазин модного одягу Boohoo Group. Грін, за даними телеканалу, не буде викуповувати свій бізнес.

«Примусове закриття наших магазинів на довгий час через пандемію COVID-19 справила значний вплив на торгівлю в наших компаніях. В результаті правління Arcadia опрацювало кілька варіантів на випадок непередбачених обставин, щоб забезпечити майбутнє брендів групи», – заявила Arcadia.

Поряд з Topman і Topshop компанія Arcadia володіє іншими популярними брендами одягу, в тому числі Burton і Dorothy Perkins.

Як повідомлялося, найбільший в США виробник музичних інструментів оголосив про банкрутство.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті