Захворіло у світі
99,734,558
Померло у світі
2,140,446
Вилікувалось у світі
55,083,149
Захворіло в Україні
1,197,107
Померло в Україні
22,057
Вилікувалось в Україні
965,835
Гендиректор Токійської фондової біржі пішов у відставку через масштабний збій системи

Гендиректор Токійської фондової біржі пішов у відставку через масштабний збій системи

Збій у жовтні призупинив роботу біржі на цілий день

Гендиректор Токійської фондової біржі пішов у відставку через масштабний збій системи
фото www.flickr.com/photos/127771812@N05/15253109786/

Глава Токійської фондової біржі (TSE) Коїтіро Міяхара пішов у відставку через системний збій в минулому місяці, який призупинив торгівлю на повний робочий день.

Як повідомляє Reuters, функції глави TSE візьме на себе Акіра Кійота, глава Japan Exchange Group Inc, що володіє біржею.

Міяхара став першим генеральним директором, який пішов у відставку після низки відключень на великих біржах Австралії, Європи та Нової Зеландії в цьому році. Фінансовий регулятор Японії наказав TSE і Japan Exchange Group поліпшити роботу біржі.

Нагадаємо: інцидент стався 1 жовтня.  Причиною раптової зупинки став найбільший апаратний збій в комп'ютерній трейдинговій системі, яку TSE використовує з 1999 року.  Зупинка Токійської біржі привернула увагу до комп'ютерної системи Arrowhead, що використовується для торгів. Система була розроблена у співпраці з компанією Fujitsu. Тоді представники біржі взяли всю відповідальність на себе, а не на постачальника обладнання.

«Сумно, що це сталося на головній біржі Японії в той час, коли Японія прагне поліпшити своє становище в якості глобального фінансового центру», – сказав Кійота на пресконференції, вибачившись і сказавши, що відчуває себе відповідальним.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті