Захворіло у світі
95,577,274
Померло у світі
2,041,098
Вилікувалось у світі
52,691,388
Захворіло в Україні
1,167,655
Померло в Україні
21,046
Вилікувалось в Україні
886,248
В Китаї на дороги вперше випустили повністю безпілотні авто

В Китаї на дороги вперше випустили повністю безпілотні авто

В Шеньчжені зараз проходять випробування 25 повністю автономних транспортних засобів без водія всередині та без віддалених операторів

В Китаї на дороги вперше випустили повністю безпілотні авто
фото www.autox.ai

За даними AutoX, компанії з КНР, що спеціалізується на технологіях автономних автомобілів, наразі в китайському Шеньчжені відбуваються випробування безпілотних автомобілів без водіїв в салоні.

Як повідомляє CNBC, компанія заявила, що це перший раз, коли «повністю автономний флот» без супроводжуючих водіїв або віддалених операторів знаходиться на дорогах Китаю.

Як відомо, у китайських містах було запущено декілька проєктів так званих «роботаксі», але у цих транспортних засобах все ще перебуває водій, який в надзвичайних ситуаціях повинен перебрати кермування на себе, або хтось, хто може керувати автомобілем віддалено.

В Шеньчжені наразі проходять випробування 25 повністю автономних транспортних засобів.

Повністю автономні роботаксі AutoX поки не доступні для широкої публіки. За словами генерального директора Цзяньсюнь Сяо, вони доступні тільки для співробітників і приватних осіб, таких як ЗМІ, ділові партнери, інвестори і автовиробники.

Наступним кроком буде збільшення кількості авто і розміру випробувального майданчика, а також проведення випробувань в більшій кількості міст. Керівництво AutoX анонсувало, що у планах – «розширення мережі до 10 міст по всьому світу».

AutoX також має пілотну службу безпілотного таксі в Шанхаї і дозвіл на тестування безпілотних автомобілів без водія в деяких частинах Сан-Хосе, Каліфорнія.

Нагадаємо: китайський стартап Pony.ai запустив так зване «роботаксі» в Гуанчжоу в 2018 році і розробляє плани по тестуванню парку автономних транспортних засобів в Шанхаї. Стартап також тестував свої роботаксі у Фремонт і Ірвіні, штат Каліфорнія, але ці плани були припинені в березні через пандемію COVID-19. Замість цього Pony.ai перепрофілювала свій флот для виконання поставок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті