Захворіло у світі
113,815,816
Померло у світі
2,526,080
Вилікувалось у світі
64,273,411
Захворіло в Україні
1,347,849
Померло в Україні
25,982
Вилікувалось в Україні
1,170,023
Вкладникам банку «Аркада» уже виплатили 170 мільйонів

Вкладникам банку «Аркада» уже виплатили 170 мільйонів

Задоволення вимог кредиторів 4 та 7 черг буде залежати від того, чи зможе ФГВФО відсудити будівлю головного офісу банку

Вкладникам банку «Аркада» уже виплатили 170 мільйонів
Фото: rbc.ua

У Фонді гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) заявили, що продовжують відшкодовувати кошти вкладникам неплатоспроможного банку «Аркада», на сьогодні вкладники сукупно отримали понад 170 млн грн. Про це повідомляється на сайті фонду.

Зазначається, що кошти відшкодовуються у межах гарантованої суми 200 000 гривень.

«Вкладники можуть швидко та зручно отримати свої гроші через будь-яке відділення кожного з банків-агентів Фонду, які приєднались до автоматизованої системи виплат. Для отримання коштів вкладникам необхідно звернутися до одного із зазначених банків-агентів Фонду з паспортом або іншим документом, що посвідчує особу, та ідентифікаційним номером», – пояснили у відомстві.

Крім цього, протягом жовтня 2020 року АТ АКБ «Аркада» приймав заяви щодо кредиторських вимог від вкладників, які мали на рахунках кошти понад гарантовану суму 200 000 грн, а також від інших кредиторів. Задоволення вимог кредиторів здійснюватиметься за рахунок коштів, отриманих у результаті реалізації майна банку та у черговості, визначеній Законом «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб.

«Сума заявлених вимог кредиторів 4 черги становить близько 75 млн грн, а сума кредиторських вимог юридичних осіб, які належать до 7 черги, складає близько 7 млн грн. Задоволення вимог кредиторів розпочнеться, як тільки банк накопичить достатньо коштів від управління та продажу активів банку. І оскільки основний актив – це будівля головного офісу банку «Аркада», що була виведена з нього, то задоволення вимог кредиторів 4 та 7 черг буде напряму залежати від успіху боротьби Фонду в судах та повернення цієї будівлі у власність банку», – розповіла заступник директора-розпорядника Фонду Ольга Білай.

Нагадаємо: Фонд гарантування виставив на продаж банк «Аркада».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті