В USF кожна 25 заявка отримує фінансування – директор фонду

В USF кожна 25 заявка отримує фінансування – директор фонду

Близько чверті заявок подаються на категорію hardware

В USF кожна 25 заявка отримує фінансування – директор фонду
фото: pixabay.com

Директор Українського фонду стартапів (USF) Павло Карташов під час пресконференції, присвяченій першій річниці роботи фонду, зазначив, що USF виділяє фінансування на кожну 25 заявку. Про це повідомляє «Інтерфакс».

«У нас статистика така, що кожна 25 заявка отримує фінансування. Ми вже розглянули понад 1 500 заявок і у нас вже є близько 1 000 на наступний рік. У нас досить високі вимоги до стартапів, високий прохідний бал», – заявив він.

За даними фонду, близько чверті заявок подаються на категорію hardware, при цьому серед профінансованих стартапів відсоток цієї категорії вище (проте не уточнюється).

Нагадаємо: USF – державний фонд, заснований з ініціативи Кабінету міністрів України. Надає грантове фінансування перспективним і інноваційним стартапам, що демонструє високий потенціал глобального комерційного успіху.

Фонд фінансує стартапи на ранніх стадіях їх розвитку: на стадії pre-seed – $25 000, та на стадії seed – $50 000. Таким чином, один зростаючий стартап може отримати сукупно до $75 000.

Раніше Mind розповідав, як створити технологічний стартап в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло