Захворіло у світі
93,900,264
Померло у світі
2,010,328
Вилікувалось у світі
51,747,005
Захворіло в Україні
1,154,692
Померло в Україні
20,686
Вилікувалось в Україні
857,183
Актори «Володаря перснів» організували збір коштів, щоб викупити будинок Толкіна

Актори «Володаря перснів» організували збір коштів, щоб викупити будинок Толкіна

Часу на те, щоб зібрати $6 млн, відводиться 3 місяці

Актори «Володаря перснів» організували збір коштів, щоб викупити будинок Толкіна
https://www.projectnorthmoor.org

Актори, які знялися в кінотрилогії «Володар перснів», організували спільно з британською письменницею Джулією Голдінг краудфандінгову кампанію, щоб зібрати кошти на викуп будинку Джона Толкіна, який незабаром буде виставлено на продаж, пише Коммерсант.

Проект збору коштів організатори назвали «Проект Нортмур» за назвою вулиці, на якій в Оксфорді розташований будинок письменника.

Як розповідають на сторінці проекту актори Ієн Маккеллен, Мартін Фрімен, Джон Ріс-Девіс та інші, після придбання будинку в ньому буде влаштовано літературний центр імені Джона Толкіна, перший такий центр в світі на честь цього письменника.

У будинку 20 по Нортмур-роуд Джон Толкін прожив з 1930 по 1947 рік, і саме там він написав «Хоббіта» і трилогію «Володар перснів».

Організатори кампанії сподіваються, що за підтримки шанувальників письменника їм вдасться зібрати $6 млн.

Щоправда, часу на це відводиться всього три місяці. Але, як відзначають організатори збору коштів, вони впевнені, що у них це вийде, адже «змогли ж за такий же час хоббіти Фродо і Сем дійти з Рівенделлу до вулкана Ородруїн» в Мордорі.

Переважна частина коштів, а саме $5 млн, піде на викуп самого будинку, а решту коштів буде витрачено на ремонтні роботи і створення фонду, який буде керувати літературним центром. Очікується, що центр буде на регулярній основі проводити літературні зустрічі, конкурси та інші заходи для початківців та вже відомих письменників і шанувальників творчості Толкіна.

Нагадаємо, режисер «Володаря перснів» Пітер Джексон зніме фільм про The Beatles.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті