Захворіло у світі
100,908,992
Померло у світі
2,175,245
Вилікувалось у світі
55,848,790
Захворіло в Україні
1,206,412
Померло в Україні
22,351
Вилікувалось в Україні
992,031
Другою країною, що схвалила вакцину від Pfizer, став Бахрейн

Другою країною, що схвалила вакцину від Pfizer, став Бахрейн

Великобританія раніше стала першою країною, що дозволила масову вакцинацію

Другою країною, що схвалила вакцину від Pfizer, став Бахрейн
фото Pfizer

Королівство Бахрейн стало другою державою в світі, яка схвалила екстрене використання вакцини від коронавірусу COVID-19, розробленої компаніями Pfizer і BioNTech, повідомляє в п'ятницю агентство Бахрейну BNA, на яке посилається Інтерфакс.

«Схвалення вакцини Pfizer/BioNTech є важливим доповненням до національних заходів боротьби королівства проти COVID-19, які покликані захистити здоров'я всіх підданих і мешканців країни під час пандемії», – заявила керівник Національної служби з охорони здоров'я населення Королівства Бахрейн Марьям аль-Джалахма.

Керівник підрозділу компанії Pfizer в Перській затоці Ліндсі Діетчі назвала прийняте Бахрейном рішення «історичним моментом в боротьбі проти COVID-19».

«Цей дозвіл – мета, до якої ми прагнули відтоді, як вперше заявили, що наука здобуде перемогу, і ми аплодуємо Національній службі з охорони здоров'я населення Королівства Бахрейн за її ретельну оцінку і своєчасні заходи щодо забезпечення захисту населення країни», – додала експерт.

Компанія Pfizer розробила вакцину від COVID-19 спільно з німецькою BioNtech.

Великобританія раніше стала першою країною, що дозволила масову вакцинацію від коронавірусу. Очікується, що скоро такий же дозвіл буде отримано в країнах ЄС і в США.

З початку спалаху коронавірусу в Бахрейні було зареєстровано понад 87 000 випадків зараження інфекцією. Від наслідків зараження COVID-19 померла 341 людина.

У листопаді Бахрейн повідомляв, що замовив понад 1 млн доз вакцин від COVID-19 у BioNTech і Pfizer, британської AstraZeneca і китайської Sinopharm.

Нагадаємо, влада США запланувала вакцинувати проти коронавірусу 100 млн людей до березня 2021 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті