Влада США запланувала вакцинувати проти коронавірусу 100 млн людей до березня 2021 року

Влада США запланувала вакцинувати проти коронавірусу 100 млн людей до березня 2021 року

Вакцинація в країні може стартувати вже в середині цього місця

Влада США запланувала вакцинувати проти коронавірусу 100 млн людей до березня 2021 року
фото www.flickr.com/photos/30478819@N08/50307445393

Уряд Сполучених Штатів до кінця лютого 2021 року планує прищепити проти COVID-19 100 млн осіб, або 40% дорослого населення країни. Відповідну заяву зробив радник уряду США Монсеф Слау, передає DW.

За його словами, вакцинація від COVID-19 в США може початися вже в середині грудня. В першу чергу можливість зробити щеплення отримають люди, що належать до груп ризику, а також медперсонал.

Як відомо, 30 листопада американська компанія Moderna направила запит в Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) для отримання дозволу на екстрене використання розробленої нею вакцини від коронавірусу mRNA-1273.

Pfizer і BioNTech подали заявку на дозвіл на екстрене використання в Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) для своєї вакцини проти коронавірусу 20 листопада. Очікується, що цей процес займе кілька тижнів, а засідання консультативного комітету для огляду вакцини попередньо заплановано на початок грудня.

1 грудня Pfizer і BioNTech заявили, що вони подали в Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) заявку на отримання умовного дозволу на продаж своєї вакцини проти COVID-19. Якщо дозвіл буде надано, він потенційно може дозволити використовувати їхню вакцину в Європі до кінця 2020 року,

Нагадаємо: Великобританія стала першою країною у світі, яка дозволила використання вакцини проти коронавірусу Pfizer-BioNTech. Вакцинація розпочнеться наступного тижня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті