Посольство США в Берліні закликало владу ФРН припинити будівництво «Північного потоку – 2»

Посольство США в Берліні закликало владу ФРН припинити будівництво «Північного потоку – 2»

В посольстві наголосили, що трубопровід є не просто економічним проєктом, а політичним інструментом Кремля, щоб обійти Україну і розділити Європу

Посольство США в Берліні закликало владу ФРН припинити будівництво «Північного потоку – 2»
фото www.nord-stream2.com/

Посольство США в Берліні закликало уряд Німеччини припинити будівництво суперечливого газопроводу «Північний потік – 2», який з'єднає Росію і Німеччина.

«Прийшов час Німеччини і ЄС оголосити мораторій на будівництво трубопроводу», – цитує слова Робін Куінвілл, повірена у справах посольства США в Берліні, видання DPA. Вона додала, що це стане чітким сигналом того, що Європа «більше не сприймає зловмисної поведінки Росії».

Чиновниця додала, що трубопровід є не просто економічним проєктом, а політичним інструментом Кремля, щоб обійти Україну і розділити Європу.

Нагадаємо: будівництво трубопроводу в Балтійському морі було зупинено в кінці минулого року через загрозу санкцій США, хоча Росія пообіцяла продовжити будівництво сама.

Як повідомлялося, Німеччина видала дозвіл судну «Академік Черський» на прокладання «Північного потоку 2» з 5 грудня.

Днями Палата представників і Сенат американського Конгресу погодили і внесли в проєкт оборонного бюджету США на 2021 рік поправки, що передбачають посилення санкцій проти газопроводів «Північний потік 2» і «Турецький потік».

Однак чинний президент США Дональд Трамп пригрозив накласти вето на схвалений Конгресом законопроєкт про оборонний бюджет країни, який включає санкції проти суперечливого трубопроводу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті