«Укрексімбанк» продає мережу супермаркетів «Амстор»

«Укрексімбанк» продає мережу супермаркетів «Амстор»

Та земельну ділянку в Києві

«Укрексімбанк» продає мережу супермаркетів «Амстор»
Акція протесту співробітників мережі магазинів «Амстор», 4 січня 2015 р.
фото: Уніан

АТ «Укрексімбанк» виставив на продаж лот з об’єктів роздрібної торговельної мережі «Амстор» у семи містах України. Також окремим лотом реалізується земельна ділянка в Києві. Про це повідомляється на сайті банку.

«Державний Укрексімбанк пропонує для продажу великий інвестиційний лот з об’єктів роздрібної торговельної мережі. Майно реалізується для врегулювання простроченої кредитної заборгованості ТОВ «Амстор». До лота входять будівлі громадсько-торговельних центрів, земельні ділянки, торгове обладнання у Краматорську, Запоріжжі, Мелітополі, Кременчуку, Бердянську, Маріуполі та Одесі», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що об’єкти можуть зацікавити інвесторів, які планують розвивати роздрібну торгівлю з широким географічним охопленням. Торговельні майданчики мережі складаються з магазинів формату «гіпер- та супермаркет», «торговий центр», Cash & Carry тощо, розраховані на обслуговування широкого кола споживачів і призначені для продажу продовольчих та непродовольчих товарів, продукції власного виробництва на фудкортах, а також проведення розважальних заходів.

Продаж майна відбудеться шляхом електронного аукціону в системі ProZorro.Продажі. Початкова ціна лоту становить 283 514 010 гривень. Дата проведення аукціону – 14 грудня 2020 року.

Окремим лотом реалізується земельна ділянка в Києві на масиві Березняки. Ділянка загальною площею понад 4 га розташована на перетині вулиці Березняківської та Дніпровської набережної. Цільовим призначенням є будівництво, експлуатація та обслуговування культурно-торговельного комплексу.

Початкова ціна лоту – 132 239 000 гривень. Дата проведення аукціону – 15 грудня 2020 року.

Нагадаємо: СЕТАМ продає стадіон «Ювілейний» у Сумах.

Раніше повідомлялося, що «Укрексімбанк» викупив частину своїх єврооблігацій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті