Німеччина виділить 1 млн євро на підтримку реформ в Україні

Німеччина виділить 1 млн євро на підтримку реформ в Україні

Виділення коштів відбудеться в рамках втілення програми «План дій Ради Європи»

Німеччина виділить 1 млн євро на підтримку реформ в Україні
Фото: germany.mfa.gov.ua

Постійний представник Федеративної Республіки Німеччини (ФРН) при Раді Європи посол Рольф Мафаель і заступник генсека Ради Європи Ґабріелла Баттані-Драґоні 7 грудня підписали договір про виділення коштів Україні в рамках Плану дій Ради Європи, зокрема, Німеччина виділяє 1 млн євро. Про це повідомляє посольство ФРН в Києві на своєму офіційному сайті. 

«На посаді голови комітету міністрів Ради Європи Німеччина підтримує зусилля України на шляху реформ. Щоб продемонструвати нашу підтримку, ми, як у минулому році, зробили важливий фінансовий внесок до Плану дій Ради Європи для України», – заявила посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен.

У 2019 Берлін вже надавав 1 млн євро на підтримку Плану.

У посольстві зазначили, що «План дій Ради Європи для України 2018-2022 рр.» – це спільна ініціатива Ради Європи та українських органів влади, спрямована на супровід Україні в її зусиллях щодо зміни законодавства, інститутів і практичної діяльності відповідно до європейських стандартів у сфері прав людини, верховенства права і демократії та на підтримку країни у виконанні своїх зобов'язань як держави-членів Ради Європи.

3 грудня повідомлялося, що Німеччина виділяє 70 млн євро для підвищення енергоефективності, сталого економічного розвитку й демократії в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті