Захворіло у світі
141,372,323
Померло у світі
3,025,557
Вилікувалось у світі
120,068,828
Захворіло в Україні
1,946,510
Померло в Україні
39,786
Вилікувалось в Україні
1,482,079
За 6 років українці вивели на міжнародний ринок за допомогою естонської програми e-Residency 1200 компаній

За 6 років українці вивели на міжнародний ринок за допомогою естонської програми e-Residency 1200 компаній

Наразі спільнота електронних резидентів налічує близько 75 000 підприємців, серед яких — 4300 українці

За 6 років українці вивели на міжнародний ринок за допомогою естонської програми e-Residency 1200 компаній
фото: photo.unian.ua

За 6 років українські підприємці вивели на міжнародний ринок за допомогою програми e-Residency 1200 компаній. При цьому, кількість бізнесів за останні два роки зросла у два рази. Про це повідомлялося на Діджитал саміті для України та Східної Європи, котрий проводила естонська програма електронного резидентства.

Від часу заснування програми, в грудні 2014 року, загальний оборот 15 000 естонських компаній склав більше €1.8 млрд. Наразі спільнота електронних резидентів налічує близько 75 000 підприємців зі 174 країн. Серед яких – 4300 українці.

Діджитал саміт відкрила президентка Естонії Керсті Кальюлайд. Вона подякувала всім резидентам за довіру до Естонії, як віртуального дому для їхнього бізнесу.

«2020 року перед нами всіма було багато викликів. Але ми сподіваємося, що можливість організувати бізнес онлайн, допомогла всім продовжити роботу у нових умовах і посилила відчуття захищеності», – заявила Президентка Керсті Кальюлайд.

«Естонія має один з найвищих показників заснування компаній в ЄС. І має повністю оцифровані державні послуги. За допомогою e-Residency підприємці з усього світу можуть скористатися низкою переваг з віддаленого ведення бізнесу, не переїжджаючи для цього в країну», – наголошує Мартен Каеватс, керівник цифрової трансформації Республіки Естонія.

Нагадаємо: програма e-Residency була заснована естонським урядом у 2014 році. Її основна ціль – залучати не-резидентів з усього світу до естонських діджитал сервісів.

Завдяки ID-карті електронні резиденти можуть створити компанію за 1 день, вести бізнес повністю віддалено, податися на відкриття банківського рахунку для бізнесу, користуватися е-банкінгом та міжнародними платіжними сервіс-провайдерами, сплачувати податки та підписувати документи повністю онлайн.

E-Residency не надає громадянство, податкове чи фізичне резидентство, право на подорожі до Естонії чи ЄС.

Раніше Mind розповідав, як естонцям вдалося заощадити 1400 років робочого часу і стати світовим лідером за кількістю стартапів на душу населення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті