Сервіс для торгівлі акціями Robinhood зібрався на ІРО, його можуть оцінити в $20 млрд

Сервіс для торгівлі акціями Robinhood зібрався на ІРО, його можуть оцінити в $20 млрд

Сервіс допоміг популяризувати торгівлю акціями серед мілленіалів

Сервіс для торгівлі акціями Robinhood зібрався на ІРО, його можуть оцінити в $20 млрд
фото Shutterstock

Додаток для торгівлі акціями Robinhood Markets вибраd Goldman Sachs для керівництва підготовкою до первинного публічного розміщення акцій, яке може відбутися наступного року при оцінці компанії в більш ніж $20 млрд, пише Investing.com.

Robinhood був оцінений в $11,7 млрд в ході останнього раунду приватних інвестицій у вересні. Такий стрибок в оцінці підкреслив би зростання його платформи, яка допомогла популяризувати торгівлю серед мілленіалів і стимулювала зростання аматорської торгівлі під час пандемії.

Джерела, які побажали залишитися неназваними, повідомили, що IPO відбудеться в 2021 році, попередивши, що точні терміни і оцінка будуть залежати від ринкових умов.

Згідно з даними PitchBook, Robinhood залучив понад $2 млрд від приватних інвесторів. Його заступниками є венчурні інвест-фонди, такі як Andreessen Horowitz, Sequoia Fund і Ribbit Capital, а також такі знаменитості, як репер Снуп Догг і актор Джаред Лето.

Компанія з Менло-Парк, Каліфорнія, була заснована в 2013 році Байджу Бхатті і Володимиром Тіньовим з метою демократизації торгівлі на фондовому ринку. Створена нею платформа дозволяє користувачам здійснювати необмежену кількість угод без комісії з акціями, біржовими фондами, опціонами і криптовалютою.

Плани щодо IPO в Robinhood з'явилися на тлі безлічі гарячих лістингів технологічних компаній в 2020 році, в тому числі компанії, що займається сховищем даних Snowflake, компанії з аналізу даних Palantir Technologies і стартапу з оренди житла Airbnb.

Нагадаємо, раніше клієнти додатку Robinhood поскаржилися на крадіжку акцій і грошей з їх рахунків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло