Захворіло у світі
96,215,324
Померло у світі
2,058,551
Вилікувалось у світі
53,107,411
Захворіло в Україні
1,172,038
Померло в Україні
21,258
Вилікувалось в Україні
900,749
Клієнти додатку Robinhood поскаржилися на крадіжку акцій і грошей з їх рахунків

Клієнти додатку Robinhood поскаржилися на крадіжку акцій і грошей з їх рахунків

Гроші були переправлені одержувачу на рахунок в іншому популярному Фінтех-стартапі - Revolut

Клієнти додатку Robinhood поскаржилися на крадіжку акцій і грошей з їх рахунків
фото DR

П'ять користувачів фінтех-сервісу Robinhood, який дає можливість торгувати на біржі через мобільний додаток, повідомили, що їх акаунти були зламані, а акції та гроші з рахунків викрадені, пише Forbes.

При цьому вони скаржаться, що їм довелося безпорадно спостерігати, як зникають їх гроші, без можливості втрутитися, оскільки у Robinhood немає телефону екстреної допомоги клієнтам.

Сорайя Багері розповіла, що невідомий отримав доступ до її рахунку, продав акції фармкомпанії Moderna, які знаходилися на ньому, і вивів отримані $10 000. У відповідь на її скаргу Robinhood повідомив, що проводить розслідування, яке триватиме кілька тижнів. «У них немає лінії обслуговування клієнтів, що мене шокує, – зазначила Багері.

За словами інженера-програміста з Чикаго Прутві Рао, його аккаунт в Robinhood був зламаний 6 жовтня, після чого його позиція в акціях Netflix була ліквідована, а з рахунку зняли $2850. У відповідь на численні звернення по електронній пошті на адресу служби підтримки клієнтів Robinhood він отримав таку ж відповідь, як і Багері: «Ми розуміємо важливість вашої ситуації і передамо це питання в нашу групу з розслідування випадків шахрайства». Його також попередили, що процес може зайняти кілька тижнів.

Представник сервісу повідомив Bloomberg, що системи Robinhood не піддавалися злому. За його словами, акаунти обмеженої кількості клієнтів стали доступні кіберзлочинцям тому, що їм вдалося зламати їх електронні пошти. Ні Багері, ні Рао з цим не згодні. Вони відзначили, що використовують одну й ту ж адресу електронної пошти в Robinhood і в інших сервісах, але проблема торкнулася тільки Robinhood.

Клієнти Robinhood, які повідомили Bloomberg про злом своїх акаунтів, також розповіли, що зняті з їх рахунків гроші були відправлені одержувачу на рахунок в іншому популярному фінтех-стартапі –  Revolut, який в цьому році почав працювати в США. «Revolut проінформований про цю проблему і проводить термінове розслідування», – повідомив Bloomberg представник компанії по електронній пошті.

Як повідомлялося, цього літа 20-річний клієнт Robinhood з США наклав на себе руки. З'ясувалося, що під час пандемії він необережно вплутався в торгівлю опціонами. На самогубство він зважився після того, як виявив на своєму рахунку негативний баланс на $730 165. У передсмертній записці він підкреслив, що не давав сервісу дозвіл на торгівлю з використанням кредитного плеча і був вражений, з'ясувавши, що на його скромному рахунку виник такий величезний борг.

Нагадаємо, регулятори почали розслідування проти сервісу торгівлі акціями Robinhood після масових скарг.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті