Біткойн-майнери заробили понад $551 млн за місяць

Біткойн-майнери заробили понад $551 млн за місяць

Найбільше вони «намайнили» 3 грудня – на $21,76 млн, що співпало із стрімким зростанням вартості біткойнів

Біткойн-майнери заробили понад $551 млн за місяць
фото pixabay.com

Останні декілька місяців були особливо сприятливими для біткойн-інвесторів. Ціна на найбільшу за ринковою капіталізацією криптовалюту досягла нових рекордів, безпрецедентних як мінімум за три роки. Зростання ціни на біткойн також вплинуло і на доходи так званих майнерів.

Як повідомляє UK Investor, за даними, наданими голландською платформою фінпослуг Bankr, в період з 9 листопада по 8 грудня біткойн-майнери заробили в цілому $551,45 млн, при середньому денному рівні близько $18,38 млн.

Найвищий денний показник припав на сплеск біткойнів, в результаті якого 3 грудня виручка досягла $21,76 млн. Тим часом найнижчий прибуток, зафіксований за вказаний період, був 14 листопада і склав $15,59 млн.

Зростання доходів майнерів відповідало періоду, коли ціна на біткойн досягла найвищого рівня з 2017 року, коли криптовалюта коштувала близько $20 000 доларів. 1 грудня цього року ціна на цифрову валюту сягнула $19 700 доларів, що є максимальним показником за останні три роки. Відповідно, дохід майнерів за останні 30 днів став одним з найвищих майже за три роки.

Підвищенню курсу біткойну сприяли кілька чинників, в тому числі зростаючий інтерес інституційних інвесторів. Низка організацій збільшила свої інвестиції в біткойни за останні 30 днів. 

Як повідомлялось, американська платіжна система PayPal Holdings повідомила про відкриття своєї криптовалютної платформи для всіх користувачів у США після тестування сервісу на обмеженій аудиторії. За допомогою цієї функції користувачі PayPal в США зможуть купувати, зберігати і продавати ряд криптовалют у додатку PayPal. Спочатку клієнтам будуть доступні операції з біткойном, ефіріумом (Ethereum), біткойн-кешем і лайткойном.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло