Lufthansa скоротить 1000 пілотів, якщо не домовиться про скорочений графік роботи

Lufthansa скоротить 1000 пілотів, якщо не домовиться про скорочений графік роботи

Все залежить від того, чи буде укладено угоду з профспілками

Lufthansa скоротить 1000 пілотів, якщо не домовиться про скорочений графік роботи
фото Shutterstock

Німецька авіакомпанія Deutsche Lufthansa AG заявила в п'ятницю, що їй доведеться скоротити 1 тисячу пілотів у другому кварталі 2021 року, якщо не буде досягнуто згоди з профспілками.

Це стосується 500 командирів повітряних суден і 500 других пілотів, які покинуть німецьку авіакомпанію в разі відсутності домовленості про скорочений графік роботи, повідомляє FinMarket з посиланням на MarketWatch.

На початку грудня було оголошено, що Lufthansa скоротить 29 000 робочих місць в цьому році, включаючи 20 000 чоловік, що працюють за кордоном. В результаті розмір штату зменшиться до 109 000 співробітників.

Всі авіакомпанії, що входять до групи Lufthansa, в умовах падіння попиту на польоти через пандемію COVID-19 скорочують частоту рейсів, парк літаків і персонал. За прогнозами, обсяги авіаперевезень вийдуть на докоронавірусний рівень не раніше 2025 року.

Тим часом Lufthansa повідомила про те, що кількість бронювань на наступне літо потроїлася з моменту появи новин про швидкий початок вакцинації в багатьох країнах. Авіаперевізник очікує, що в 2021 році кількість бронювань досягне 50% від минулорічного рівня.

Група Lufthansa, в яку крім однойменної авіакомпанії входять Eurowings, Swiss Airlines, Austrian Airlines і Brussels Airlines, в 2019 році перевезла рекордну кількість пасажирів – майже 145,2 млн осіб. Завантаженість рейсів становила 82,5%. Флот налічував понад 760 літаків.

Крім пасажирських і вантажних авіаперевізників у групу входять логістичні, технічні та обслуговуючі компанії. Штат на кінець минулого року налічував понад 138 000 чоловік.

Нагадаємо, авіакомпанія Lufthansa отримала квартальний збиток майже в 2 млрд євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло