Захворіло у світі
114,099,454
Померло у світі
2,531,489
Вилікувалось у світі
64,442,231
Захворіло в Україні
1,352,134
Померло в Україні
26,050
Вилікувалось в Україні
1,171,724
«Украерорух» підтвердив відповідність європейським сертифікаційним вимогам – EASА

«Украерорух» підтвердив відповідність європейським сертифікаційним вимогам – EASА

Це обов'язково для виконання польотів до/з міжнародного аеропорту «Ужгород»

«Украерорух» підтвердив відповідність європейським сертифікаційним вимогам – EASА
Фото: Ahmed Muntasir/Pexels

Держпідприємство «Украерорух» отримало новий сертифікат Агентства Євросоюзу з безпеки польотів (EASA), який підтверджує, що підприємство відповідає оновленим вимогам, що набрали чинності в ЄС у січні 2020 року. Про це повідомляється на сайті «Украероруху».

«Украерорух отримав новий сертифікат Агентства Європейського Союзу з безпеки польотів (EASA), який підтверджує, що український провайдер послуг аеронавігаційного обслуговування відповідає оновленим європейським сертифікаційним вимогам, які набрали чинності в Європейському Союзі у січні 2020 року». – йдеться у повідомленні.

Успішне проходження аудиту європейського регулятора з безпеки польотів є обов’язковою умовою для надання українською стороною транскордонних послуг у частині повітряного простору Словацької Республіки для виконання польотів до/з міжнародного аеропорту «Ужгород».

«Крок за кроком активно працюємо над реалізацією Угоди між Урядом Словацької Республіки та Кабінетом Міністрів України про використання частини повітряного простору Словацької Республіки для забезпечення польотів у міжнародному аеропорту «Ужгород». Успішне проходження аудиту європейського регулятора з безпеки польотів є обов’язковою умовою для надання українською стороною транскордонних послуг у частині повітряного простору Словацької Республіки для виконання польотів до/з міжнародного аеропорту «Ужгород», – заявив керівник «Украероруху» Андрій Ярмак.

Він додав, що українська сторона працює над технічними аспектами взаємодії зі словацькими колегами і найближчим часом буде готова підписати Імплементаційні протоколи до угоди.

Нагадаємо: 24 вересня цього року Україна і Словаччина в рамках візиту Президента Володимира Зеленського до цієї країни підписали угоду про відновлення роботи аеропорту «Ужгород». Це дозволить відновити повноцінне функціонування летовища та зв’язати Закарпатську область авіаційним сполученням з іншими регіонами України, а також із закордоном.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомляв, що у силу географічних та інших особливостей аеропорту «Ужгород», розташованого практично на кордоні зі Словаччиною, відліт і захід на посадку літаків на летовищі неможливий без використання території Словаччини. Термін попередньої міжурядової угоди, який врегульовував дане питання, сплив, і Україна працювала разом зі словацькою стороною над поновленням домовленостей для повноцінного запуску аеропорту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті