Американська компанія Onit купила український юридичний стартап

Американська компанія Onit купила український юридичний стартап

Сума угоди не повідомляється

Американська компанія Onit купила український юридичний стартап
СЕО та співзасновник AxDraft Юрій Заремба
фото: facebook.com/yuriy.zaremba

Міжнародна legaltech-компанія Onit купила український стартап у сфері юридичних технологій AxDraft. Про це повідомив СЕО та співзасновник AxDraft Юрій Заремба на своїй сторінці у фейсбуці.

Сума угоди не повідомляється. AxDraft збереже свою назву і буде працювати як незалежна дочірня компанія.

Співзасновник стартапу Юрій Заремба залишиться в компанії на позиції генерального менеджера, інший співзасновник проєкт Олег Заремба також продовжить роботу в компанії на посаді СТО. Команда проєкту з 14 осіб не зміниться.

Стартап AxDraft був заснований у 2017 році Юрієм і Олегом Зарембою. У 2018 році стартап потрапив в акселератор Y Combinator, а весною 2019 року проєкт отримав $ 1,2 від інвесторів з кремнієвої долини.

Нагадаємо: кількість угод зі злиття та поглинання у III кварталі стала найбільшою за 30 років. Ринок M&A відновлюється після падіння у зв’язку з пандемією.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло